20%
20%

Mamulė Mū skaito

Jujja Wieslander, Sven Nordqvist

Vertinimas nėra galimas:
70% of 100
(įvertinimai 8)

EAN kodas: 9786094410611, ISBN kodas: 9786094410611, SKU: 000000000002149275, Puslapių skaičius: 28, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Leidimo metai: 2013-03-28, Formatas: 28,5x21,5x1, Knygyne: 7.90, Leidykla: Nieko rimto UAB , Vertėjas: Raimonda Jonkutė

Ypatinga kaina 6,32 € Knygyne 7,90 €

Sutaupote 1,58 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

– MMM ir ŪŪŪ. Bus MŪ, – kartoja Mamulė Mū iš lėto.
Kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo. O paskui galima imtis ir rimtesnių skaitinių. Juk knygose parašyta VISKAS!
– O, pavyzdžiui, ar parašyta... kodėl pienas baltas, nors tu ėdi žalią žolę! Ar apie tai knygose parašyta? – klausia Varna ir jai į galvą topteli mintis – parašyti savo knygą. Tokią, kuri taptų sensacija ir kurią skaitytų visi vaikai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Linksma istorija
 2. 100%
  Perskaičius galima sužinoti, ar pavyko išsiaiškinti, kodėl karvės ėda žalią žolę, o pieną duoda baltą! :)
 3. 100%
  Knygelėje randame net dešimt šmaikščių ir šelmiškų pasakėlių apie romantišką, avantiūristišką karvę Mamulę Mū. Ji yra pati žymiausia Švedijos karvė, kuri laipioja medžiais, supasi sūpynėse, važinėja dviračiu, žaidžia karvių zoologijos sodą, tuo tarpu, kai kitos karvės ramiai ganosi pievose. Ji turi geriausią draugę. Manote irgi karvę? Ne, suklydote. Jos geriausia draugė yra Varna- paukštis, tvirtai vaikščiojantis žeme. Karvė savo draugę įtraukia į visus nuotykius. Nors Varna supranta, kad tokios pramogos karvei netinka, bet ir pati noriai įsitraukia į Karvės nuotykius.

  Žinia, įlipti į medį Mamulei Mū pavyksta, o štai kelionė žemyn nebe tokia sėkminga. Bet kas jai – karvė turi puikią draugę Varną, kuri mielai padeda nelaimėje.

  Mamulės Mū ir Varnos charakteriai, perteikia naivaus vaiko ir suaugusiojo opoziciją. Mamulė Mū – atviro, draugiško, drąsaus vaiko tipas. Ji inicijuoja nuotykį, užsigeidžia išmokti kažką, kas visiškai nedera karvių prigimčiai Mamulės Mū elgesys tapatus ikimokyklinuko išdaigoms, troškimams, siekiams. Mamulė Mū lyg ir pavyzdys drąsos ir pasitikėjimo. Pvz. kai Karvė supasi miške ant eglės šakos, Varnos vos neištinka „sparno priepuolis“...

  Varna - egoistiško vaiko ir viskuo nepatenkinto, visko bijančio derinys (būdingas pavyzdys, kai mes nuolat sakome: “Ką kaimynai pagalvos?“). Varna visada priešinasi Mamulės Mū išdaigoms, nesupranta jos pokštų, tačiau vėliau, , draugės uždegta, pati pasiduoda išdaigoms su tokia ugnele,, kad Mamulei Mū tenka ją net pristabdyti.

  Jos elgesys primena vaiką, žaidžiantį ir kai žaidimas pakrypsta ne vaiko pageidaujame linkme, jis susirenka žaislus ir keliauja kitur žaisti. Ir su Varna nutinka panašiai, ji išskrenda net neatsisveikinusi, tačiau netrukus vėl grįžta.

  Varna vaizduoja mus, suaugusiuosius, kurie kažkur lekia, skuba ir iki skausmo pažystamą frazę kartoja , o galbūt save teisina ar teisinasi „neturėjau laiko“. Taip ir Varna, vis „neturi laiko“, bet Karvės nuotykiams tai turi... Vadinasi, jos yra apsimestinis „laiko neturėjimas“.

  Dar kita Varnos savybė atskleidžia mus – baimė būti kitokiam, sulaužyti nusistovėjusias normas, baimė blogai pasirodyti prieš kitus. Kaip ir mes, suaugusieji mėgstame pagalvoti, pasakyti „ką kaimynai pasakys, pagalvos“. Čia Varna bijo būti „balta varna“. Kadangi ši knygelė sakyčiau skirta tiek mažam, tiek dideliam, tai pagal kiekvieno amžiaus tarpsnį, skaitytojas suvoks, ką reiškia ta „balta varna“, ar pienu apipurkšta ir dėl to ji tapo baltos spalvos, ar ....  Šioje knygoje aprašoma baimė ir drąsa būti savimi, pranokti save . Bijodama blogai pasirodyti prieš kitus, Varna yra nenuosekli, nepatraukli, kartais melagė. Tuo tarpu Mamulė Mū pakeri savo vaikišku naivumu ir natūralumu. Ji tiki ir pasitiki kitais.

  Knyga parodo, kad ir priešingybės gali būti idealiais, šiltais draugais. Moko mus parodyti tikruosius, šiltuosius jausmus. Moko nuoseklumo, siekių tvirtumo ir didelio, didelio noro kažką pasiekti. Juk tik užsispyrimo dėkai karvė sugeba laipioti po medžius, suptis sūpuoklėse...
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...