40%
40%

Man patinki toks, koks esi

Mi piaci cosi

Francesco Gungui

Vertinimas nėra galimas:
65% of 100
(įvertinimai 17)

SKU: 000000000001109466, EAN kodas: 9786090110102, ISBN kodas: 9786090110102, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Puslapių skaičius: 296, Leidimo metai: 2013-05-22, Formatas: 22x15x2,5, Knygyne: 11.09, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Laima Ruzgailaitė

Ypatinga kaina 6,65 € Knygyne 11,09 €

Sutaupote 4,44 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

„Ar stebėdami du žmones kada nors bandėte suprasti, kas jie: sužadėtiniai, giminaičiai, draugai ar dar kas nors? Aš kartais stengiuosi, ypač rytais, kai važiuoju metro. Sutelkiu dėmesį į kokią nors porą ir stebiu tol, kol vienas iš jų kaip nors netikėtai pasielgia ar ką nors nedviprasmiškai pasako...“

Šešiolikmetė Alisa niekuo neišsiskiria iš kitų mokyklos mergaičių. Ji ne gražuolė, bet ir baidykle jos nepavadinsi. Jai patinka stebėti save ir aplinkinius. Juk kiekvienas apsimetame esąs svarbus, nešiojame kaukes, ir tik vėliau supranti, kas yra kas iš tikrųjų.

Alisai tenka praleisti atostogas su šeima Salentinos pusiasalyje. Čia ji sutinka Danielį – pašėlusį rastafarių filosofijos gerbėją, visur besitampantį šešką Marlį. Tačiau, anot geriausio Alisos draugo Luko, amžinai kiurksančio interneto pokalbių svetainėse, Danielio vėlinukai „Pagaminti Kinijoje“.

Martina, „Mis Auksinis Užpakaliukas“, – visų vaikinų erotinis sapnas, o Mari skaito tik paskalų žurnalus ir horoskopus.

Visi jie susitinka Salentinos pusiasalyje ošiant jūros bangoms ir Bobui Marliui dainuojant, kad „viskas bus gerai“, ir visus juos šią vasarą pakeičia žodžiai: „Tu man patinki toks, koks esi.“  

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai patiko, REKOMENDUOJU!
 2. 100%
  LIKE
 3. 80%
  Autoriui puikiai pavyko perteikti šešiolikmečių mąstyseną, jausmus, baimes. Istorija rodos tokia trumpa - mokyklinės vasaros atostogos. Nuo to, ar išlaikysi egzaminus, priklauso, kurion pusėn pasuks vasaros nuotykiai. Nors, rodos kasmetinės atostogos prie jūros su šeima nežada nieko gera, bet juk gyvenimas toks nenuspėjamas. Ypač kai tau šešiolika.
  Knygą labai lengva skaityti - puslapis po puslapio. Gyva kalba, tikroviški veikėjai, tokia realistiška šešiolikmečių mąstysena, gyvenimo supratimas ir pajautimas, kai viskas priešaky, nors atrodo, kad viskas griūva, ir vienas klaidingas žingsnis gali nulemti visą ateinantį gyvenimą. Saulė, jūra, būrys šešiolikmečių ir vis artėjantys mokslo metai, o kur dar susirūpinę tėvai.
  Tik knygos anotacija visai niekam tikusi - padriki sakiniai išimti iš konteksto, neatitinkantys tikrojo istorijos paveikslo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...