Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Mano gyvenimo atradimai

What I Know for Sure

Oprah Winfrey

Iš anglų k. vertė Inga Būdvytytė,

232 p., kietas virš.,

20x13x2 cm,

Alma littera, 2015,

ISBN 9786090118931,

Prekės kodas 9786090118931.

Klubo kaina:
8,40
Knygyne:
9,55
Sutaupote:
1,15  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Dželena
 
Visi Opros atradimai tikrai visiems žinomi. Gal įdomiausia tai, kaip ji juos atrado pati. Visai gerai po ranka turėti tokią knygelę, kai turi laisvas 5 min. - trumpi, aiškūs skyriai, gilios mintys ir begalė Jos gyvenimo atradimų :)
Renata
 
Nuostabi knyga! Skaičiau iš lėto, palengva- tiesiog dvelkia išmintim. Tai nėra eilinė pliurpalų knyga (kurių dabar apstu), dar kartą įsitikinau kad genialumas slypi paprastume.

Apie knygą

Daugybę metų Oprah Winfrey ieškojo atsakymų į klausimą „Ką aš žinau iš tikrųjų“ ir rašė skiltį žurnale „O, The Oprah Magazine“. Šie asmeniniai atradimai ir patirtys – apie draugystę, pomėgius, galimybes, lūkesčius, emocijas sugulė į knygą, kuri paskatins ir jus atidžiau pažvelgti į save. Autorė kviečia pastebėti tai, į ką dažniausiai neatkreipiame dėmesio, ir pamilti save tokius, kokie esame. Tekstai spinduliuoja išmintį ir atskleidžia tiesas, prie kurių vis norėsite sugrįžti.

Oprah Winfrey (gim. 1954 m.) – Amerikos TV žvaigždė, pokalbių laidos The Oprah Winfrey Show vedėja. 1986–2011 m. TV eteryje gyvavusi laida sumušė visus populiarumo rekordus, o Winfrey tapo bene vienintele juodaode milijardiere Amerikoje, suteiktas Harvardo universiteto garbės daktarės laipsnis bei apdovanota prezidento Laisvės medaliu.

 

Komentaras