Mano 100 laimės dienų̨. Vaikų laimės dienoraštis

ISBN kodas: 4744716011269, EAN kodas: 4744716011269

Laste happy journal: minu 100 õnnelikku päeva

Elo Johanna Kuklane

ISBN kodas: 4744716011269, EAN kodas: 4744716011269, SKU: 000000000002186560, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-04-09, Kalba, iš kurios versta: Estų, Originalo kalba: Estų, Formatas: 21,8x15,3x1,5, Knygyne: 14.99, Vertėjas: Ugnė Liaudanskaitė, Leidykla: SEIK

Ypatinga kaina
11,99 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

MANO 100 LAIMĖS DIENŲ – VAIKŲ LAIMĖS DIENORAŠTIS
Jei turėtumėte galimybę paskatinti savo vaiką būti atkaklesniu, padidinti jo savivertę, padėti jam išsiugdyti svarbius socialinius įgūdžius, skatinti teigiamas emocijas ir taip padėti jam pasijusti laimingesniu – o tai truktų vos 10 minučių per dieną? Ar jūs tai padarytumėte? Žinoma!
Elo yra jauna mama, norinti padėti jums viską padaryti su šiuo vienu paprastu ir linksmu dienoraščiu. ‘Mano 100 laimės dienų’ – vaikų laimės dienoraštis, tai knygelė kurią Jūs patys būtumėte norėję turėti vaikystėje! Čia pateikiamos užduotys, kurios pagelbės kiekvieną dieną pastebėti ką nors gero, išmokys vaiką būti dėkingu už mažus dalykus, padės sužinoti naujų dalykų apie save ir kitus bei lavins naujus įpročius.
Būdami tėvais galime padėti savo vaikams pastebėti mažus teigiamus dalykus gyvenime, išreikšti emocijas ir puoselėti teigiamus įgūdžius. Vis dėlto, svarbu pradėti tai daryti nuo ankstyvo amžiaus!

‘Mano 100 laimės dienų’ – tai vaikų laimės dienoraštis skatinantis vaiko asmenybės raidą, ugdantis naujus įgūdžius ir nuo mažens padedantis pastebėti mažus teigiamus dalykus gyvenime.
1. Pastebėk kažką gero kiekvieną dieną
Šiandien buvo smagi diena! Net jei iš pirmo žvilgsnio ji atrodė Įprasta, o gal net kažkas vyko ne taip, kaip tikėtasi, vis tiek pabandyk rasti tai, kas tave pradžiugino. MažI dalykai daro mus laimingus, tereikia išmokti juos pastebėti. Į knygelę užrašyk tris dalykus, kurie tą dieną tave pradžiugino.
2. Dėkingumo magija
Užmerk akis ir pagalvok už ką esi dėkingiausias (-ia). Jei širdyje jauti šilumą ir laimę – tau pavyko rasti dėkingumą. Užrašyk tai dienoraštyje ir jei kurią dieną jausiesi nuliūdęs (-usi), paskaityk šią knygelę ir suprasi, kiek daug gėrio yra tavo gyvenime!
3. Sužinok apie save ir tave supantį pasaulį
Ar kada susimąstei, kas tau labiausiai patinka savyje? Kaip tavo savijautą pakeičia draugo šypsena? Kodėl yra svarbu būti geru kitiems? Kiekvieną dieną knygelėje rasi po vieną Įdomų klausimą, kuris padės geriau suprasti tave supantį pasaulį.
4. Priimk naujus iššūkius
Kiekvieną savaitę pateiksime tau iššūkį ar užduotį, kurią galėsi atlikti visą savaitę. Jos padės tau rasti vidinį balsą – tai jis tave Įkvepia ir leidžia jaustis stipriu!
Rekomenduojama 4 – 12 metų vaikams.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...