GERA KAINA

Mano didelis mažas Aš

ISBN kodas: 9786090125045, EAN kodas: 9786090125045

Laura Varslauskaitė

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 5)
Nominuota!

EAN kodas: 9786090125045, ISBN kodas: 9786090125045, SKU: 000000000001110890, Puslapių skaičius: 144, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2016-09-23, Formatas: 19,8x12,5x1,2, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
4,02 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Benediktas – Dauno sindromu sergantis penkiolikmetis, gyvenantis kartu su mama ir katinu Ponu Ūsu. Jam svarbiausios trys spalvos: geltona – puiki nuotaika, žalia – vidutiniška nuotaika, raudona – Benediktas piktas. Jo gyvenime netrūksta suvaržymų, nes jis KITOKS. Vieną mokyklinio karnavalo vakarą Benediktas iškeliauja namo vienas. Netikėtai jis sutinka asmeninių problemų kamuojamą Oskarą. Taip prasideda nuotykių ir atradimų kupina judviejų kelionė, kurios metu gimsta draugystė, suartinanti du, rodos, visiškai skirtingus vaikinų gyvenimus. 

  

Ši knyga tau pateiks keletą nelabai patogių klausimų. Galbūt privers nusišypsoti. Arba gūžtelėti pečiais. O gal tiesiog primins, kad tam tikri dalykai gyvenime turėtų vykti visiškai kitaip. Pokyčiai neįvyks už uždarytų durų, tyliai šnabždant burtažodžius. Jie turi vykti dabar, šiuo metu, miesto gatvėse, viešajame transporte, mokyklose, net tavo namų laiptinėje arba automobilio stovėjimo aikštelėje. Tad išmesk stereotipus į šiukšliadėžes štai ten, kartu su pernykščiu sniegu.

Autorė Laura Varslauskaitė

 

Apie autorę

 

Esu Laura Varslauskaitė. Gimiau 1986 m. Panevėžyje. Baigiau tuometinio Vilniaus pedagoginio instituto lietuvių kalbos specialybę. Ši mokslo įstaiga mane subrandino ir dar labiau paskatino domėtis literatūra. Šiuo metu tęsiu studijas Londono universitete. Rašyti pradėjau dar mokyklos suole, nes negaliu ir negalėjau atsispirti tuščiam popieriaus lapui, kuris visuomet į mane žiūri keistai šnairuodamas.

 

2015 m. leidykla „Alma littera“ surengė pirmąjį paauglių ir jaunimo literatūros konkursą. Konkurso tikslas – originalūs kūriniai jaunimui ir paaugliams aktualiomis temomis. Ekspertų komisija renka geriausius kūrinius, jie išleidžiami atskiromis knygomis, po galutinio ekspertų ir moksleivių vertinimo skelbiama konkurso nugalėtoja.

Knyga nominuota „Metų knygos rinkimuose 2017“, paauglių kategorijoje.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga tiek paaugliams , tiek ir suaugusiems, tam , kad galėtume suprasti jauno "kitokio" , žmogaus gyvenimą. Jie daug vertesni ,stipresni , nei mes "sveikieji". Skaičiau ir džiaugiausi , kad ši knyga pateko į mano rankas
 2. 100%
  labai rekomenduoju perskaityti ir suaugusiems, ne tik paaugliams. Labai gražiai ir suprantamai aprašyti kitokie nei mes vaikai.
 3. 80%
  Džiaugiuosi, kad ši knyga papildo aktualią negalios temą.
  "Aš myliu karštai. Ir smarkiai pykstu. Kartais manau, kad tas mano pyktis atsiranda kažkur giliau nei mano paties pradžia. Sukyla tarsi iš niekur. Bet kartu iš visur. Labiausiai pykdo žmonių tylėjimas. Kai kada jie elgiasi taip, lyg manęs nebūtų. Lyg aš būčiau ana ta žalsva siena, kurios fone nublanksta trikojė taburetė. Aš žmogus. Ne taburetė. Ne siena. Ne šikšnosparnis. O labai gaila."
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...