20%
20%

Mano didžioji knyga apie dangų ir Žemę. Įdomiai išaiškinti faktai apie mūsų pasa ulį

Mein großes Buch von Himmel und Erde

Iris Ottinger

EAN kodas: 9789955135579, ISBN kodas: 9789955135579, SKU: 000000000002163730, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 160, Spalvingumas: Spalvotas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2015-09-24, Formatas: 28,5x22x1,6, Knygyne: 16.99, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Tomas Simonaitis

Ypatinga kaina 13,59 €
Knygyne 16,99 €

Sutaupote 3,40 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mūsų planeta — ypatinga! Nesvarbu, kur pažvelgsi — ar į dangų, į žemę, ar netgi po žeme — visur yra daugybė įvairių dalykų, kurie tik ir laukia, kol juos atras.


Iš kosmoso mūsų planeta atrodo žydra. Greta Žemės skrieja dar septynios planetos, kurios visos kaip ir Žemė savo ruožtu sukasi aplink Saulę.


Tik dėl Saulės mes turime dieną ir naktį, metų laikų kaitą ir šiaurės pašvaistę. Ir tik dėl Mėnulio poveikio Žemėje kyla potvyniai ir atoslūgiai.


Žemė yra vienintelė planeta, kurioje yra gyvybė. Ir kodėl gi taip? Prie gyvybės atsiradimo prisidėjo ir mūsų Žemės atmosfera, Žemės sandara ir vanduo. Tai turėjo ir turi įtakos Žemės klimatui ir orams, įvairioms gyvų organizmų buveinėms ir, aišku, mums, žmonėms. Kartais ir čia, mūsų planetoje, pasidaro ne visai patogu gyventi, nes siaučia baisios audros, kyla žemės drebėjimai, pakrantes užlieja potvynio bangos arba išsiveržia ugnikalniai.


O kas yra po Žemės paviršiumi? Ir čia kai kas vyksta — juda tektoninės plokštės, teka lava, o uolienose randama vertingų medžiagų, ypač senų fosilijų ir blizgančių mineralų.

Šioje knygoje jūs sužinosite, kaip mūsų gyvenimas priklauso nuo mūsų planetos ir kokią įtaką mes patys turime mūsų namams.


•    Žinios pritaikytos atitinkamam amžiui
•    Pateikiama daug fotografijų ir lengvai suprantamų paveikslų
•    Pateiktas ir išsamus žodynas
•    Skirta vyresniems nei 8 metų vaikams

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“