20%
20%

Mano draugystė su Jėzumi Kristumi

Lars Husum

SKU: 000000000002144970, EAN kodas: 9789955163961, ISBN kodas: 9789955163961, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 384, Leidimo metai: 2012-06-01, Formatas: 19x13x3,5, Knygyne: 3.15, Leidykla: Gimtasis žodis , Vertėjas: Ieva Aukselytė

Ypatinga kaina 2,52 € Knygyne 3,15 €

Sutaupote 0,63 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Danų rašytojo Larso Husumo „Mano draugystė su Jėzumi Kristumi“ – tai originali intriguojančių (kartais net šokiruojančių) ir skaitytoją prikaustančių įvykių tėkmė, kuri neturi nieko bendra su religine tematika, išskyrus tai, kad pagrindinį knygos herojų Nikolajų aplanko Jėzus Kristus. Ar tai tikrai yra tas Jėzus Kristus, kokį mes dažnai įsivaizduojame, ar tik jaunuolio vaizduotės vaisius, galėsite nuspręsti patys.

Nikolajus nėra teigiama asmenybė, kuriai puikiai sekasi. Priešingai. Kai jam buvo 13 metų, tėvai žuvo automobilio avarijoje, ir nuo tos dienos jis kenčia stiprius pilvo skausmus. Netekęs tėčio ir mamos, kuri buvo garsi Danijos popmuzikos atlikėja, jaunuolis lieka globojamas vyresnėlės sesers. Nuo šio momento viskas ir prasideda... Nikolajus prisiriša prie sesers, o kai ši susiranda vaikiną, jaunėlis pradeda elgtis savanaudiškai, bet kokiais būdais siekdamas sesers dėmesio. Nikolajus gyvena pašėlusį gyvenimą, susipažįsta su mergina, įsimyli, tačiau vėliau ją sumuša, bando žudytis ir patenka į aibę kitų kurioziškų situacijų. Tačiau vieną rytą jaunuolio namuose pasirodęs Jėzus Kristus siūlo vykti į mamos gimtinę ir tapti geru žmogumi. Knygoje atskleidžiamas painus vidinis žmogaus pasaulis, tačiau ji subtili, persmelkta intrigos ir nutylėjimų. Ar Nikolajus toliau gyvens egoistišką gyvenimą, skaudindamas savo artimuosius, ar kažką keis. Kaip klostysis jo gyvenimo peripetijos?

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki knyga padedanti pažinti save :)
  2. 60%
    Labai patiko. Įdomiausia, jog stebuklo įspūdį sukėlė ne draugystė su Jėzumi Kristumi, o toks beviltiškojo atsivertimad į gerą žmogų :) Skandinaviška knyga ir verta dėmesio.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...