Mano meilės istorija

ISBN kodas: 9786090147177, EAN kodas: 9786090147177

My Love Story

Tina Turner

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 3)

ISBN kodas: 9786090147177, EAN kodas: 9786090147177, SKU: 000000000001112618, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-09-09, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22,8x15,2x2,6, Knygyne: 19.49, Vertėjas: Ieva Sakalinskaitė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
15,98 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

i           Du šimtai milijonų parduotų muzikos įrašų

Dvylika „Grammy“ apdovanojimų 

Tik viena Tina Turner 

 

Tina Turnerrokenrolo karalienė ir gyvoji legendaatskleidžia tiesą apie savo svaiginamą karjerą ir sudėtingą asmeninį gyvenimą.

Šioje autobiografinėje knygoje Tina atvirai išdėsto savo asmeninio gyvenimo istorijąnuo Tenesio valstijos Natbušo miestelyje praleistos vaikystės, pasiektos šlovės dirbant su Ike’u Turneriu ir patirtų tamsių akimirkų gyvenant su juo iki nepaprastos vėliau lydėjusios sėkmės ir laimės asmeniniame gyvenime.

Mano meilės istorijaįspūdinga ir įkvepianti istorija moters, išdrįsusios įveikti visas jos kelyje pasitaikiusias kliūtis.

Ši puikiai parašyta autobiografija, atskleidžianti puokštę visiems žinomų Tinos savybiųstiprybę, energiją, drąsą ir dvasingumą, yra tokia pat pavergianti ir jaudinanti, kaip ir bet kuris iš garsiausių dainininkės hitų.

 

 

TINA TURNER (tikrasis vardas Anna Mae Bullock) yra dainininkė ir aktorė, kurios karjera tęsiasi jau daugiau nei šešiasdešimt metų. Muzikinę karjerą ji pradėjo dirbdama su buvusiu vyru Ike’u Turneriu, kaip dueto „Ike and Tina Turner Revue“ narė. Sėkmę lydėjo daugybė hitų, tarp jų „River Deep – Mountain High“ ir „Proud Mary“. Su Ike’u Tina išsiskyrė 1978-aisiais ir nuo tada nuo nulio pradėjo savo solinę karjerą. Ji išleido daug hitų, tarp jų 1984-ųjų solinį albumą „Private Dancer“. Tina Turner, viena populiariausių visų laikų atlikėjų, yra pardavusi 200 milijonų įrašų. Ji yra laimėjusi daug apdovanojimų, tarp jų dvylika „Grammy“ statulėlių, o į jos koncertus parduota daugiau bilietų nei į bet kurio kito solo atlikėjo. Dabar ji su savo vyru Erwinu Bachu gyvena Ciuriche, Šveicarijoje.

 

 

„Mano gyvenime buvo daug nutikimų, apie kuriuos jums galbūt norisi paklausti: „Kaip tu iš to išsikapstei?“ Esu dariusi tai, kas pavojinga, kiti irgi yra man padarę pavojingų dalykų, bet pačią paskutinę akimirką tarsi kažkas pasakydavo, kada reikia bėgti, kaip išgyventi. Tai įvykdavo visada, nesvarbu, kokioje situacijoje būdavau atsidūrusi. Nutariau, kad, matyt, man lemta gyventi. Galbūt esu čia dėl konkrečios priežasties, ir ta priežastis – pasidalyti savo istorija su jumis.“ – Tina Turner

 

 

„Bet ar žinote, ką atsakau tiems, kurie paklausia: „Ką daryti, kai viskas tavo nenaudai?“ Štai koks mano atsakymas: „Turite judėti pirmyn. Nesustoti, kad ir kas būtų. Jei gaunate per vieną žandą, atsukite kitą. O skausmas? Nevalia galvoti, ką jums kas nors daro dabar ar darė praeityje. Tiesiog privalote judėti pirmyn.“ – Tina Turner

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Išskirtinė moteris ir jos gyvenimo istorija. Patiko.
 2. 100%
  Puiki puikios moters istorija. Mums kartais atrodo, kad garsūs žmonės gyvena rojuje. Kai paskaitai knygas apie jų gyvenimus, nuomonė pasikeičia.
 3. 100%
  Tina kerinti pasaulinio garsi žvaigždė.Kas už to slypi?Augo mažam miestely,nemylima mamos,nes buvo nelauktas kūdikis,vėliau vyras, kuris ne tik naudojosi jos talentu ir uždirbamais pinigais,bet ir nuolatos fiziškai smurtavo.Pabėgimas nuo jo,reiškė visišką naują pradžią ,nuo nulio....kai jau rodos gali mėgautis šlove,nauja gražia meile,atsiranda sunkios sveikatos problemos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...