20%
20%

Mano vaikas mane varo iš proto!

Il me cherche! Comprendre ce qui se passe dans son cerveau entre 6 et 11 ans

Isabelle Filliozat

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002181132, EAN kodas: 9786094792205, ISBN kodas: 9786094792205, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Prancūzų, Originalo kalba: Prancūzų, Puslapių skaičius: 176, Leidimo metai: 2019-06-18, Formatas: 20x16x1, Knygyne: 10.99, Leidykla: Baltų lankų leidyba, UAB , Vertėjas: Donata Pleskevičienė

Ypatinga kaina 8,79 € Knygyne 10,99 €

Sutaupote 2,20 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nebesuprantu! Kas nutiko mano vaikui?

6–11 metų periodas daugeliui tėvų atrodo kaip atokvėpis tarp daug jėgų pareikalavusių kelerių pirmųjų metų su vaiku ir nenumaldomai artėjančios paauglystės. Tačiau nereikėtų apsigauti! Šiuo metu intensyviai formuojasi savarankiškumo siekiančio vaiko smegenys, akivaizdžiai reiškiasi jo emocingumas ir vystosi pirmieji socialiniai įgūdžiai. Visa tai lemia vaiko nepastovumą: vieną dieną jis gali norėti prisiglausti, apsikabinti, kitą – stumia tėvus į šalį ir nežinia ko lieja ašaras ar susimuša mokykloje.

Tokį etapą, lyg šokčiojimą amerikietiškaisiais kalneliais, nelengva įveikti ne tik vaikams, bet ir jų tėvams. Tėvai, susidūrę su nepaaiškinama emocijų kaita ar priešgyniavimu, dažnai pasimeta, netenka kantrybės ar imasi griežtesnių auklėjimo priemonių. Tačiau net ir menkiausi konfliktai ne juokais išvargina visą šeimą ir kartais neleidžia pasiekti trokštamų rezultatų.

Siekdama padėti įveikti pereinamąjį etapą, knygos autorė aptaria tėvams dažnai kylančius klausimus, pasitelkia iliustruotus pavyzdžius ir naujausių mokslinių tyrimų duomenis bei remiasi pozityvaus auklėjimo, empatiško elgesio su vaiku principais, pataria, kaip elgtis įvairiose situacijose, kad kiekviena su vaiku praleista akimirka būtų šviesi ir laiminga.

Isabelle Filliozat (Izabel Filjoza) – psichologė, psichoterapijos pedagogė, Ryšių ir emocijų supratimo mokyklos Provanso Ekse (Prancūzija) vadovė, daugybės knygų autorė. 

Anouk Dubois (Anuk Diubua) – psichomotorikos specialistė, ankstyvosios vaikystės metodininkė, sertifikuota tarptautinio Sąmoningų tėvų instituto instruktorė, veiksmingo bendravimo pagal dr. Thomą Gordoną metodininkė ir knygų dailininkė.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Puiki, glausta, iliustruota ir paremta mokslu ir ryšio su vaiku kūrimu knygelė. Tekste išlaikoma lyčių lygybė, skaityti įdomu bus net ir tėčiams, rekomenduoju :)
  2. 100%
    Puiki, glausta, iliustruota ir paremta mokslu ir ryšio su vaiku kūrimu knygelė. Tekste išlaikoma lyčių lygybė, įdomu bus net tėčiams, rekomenduoju :)
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...