Nauja
Nauja

Mano vidinis vaikas - žudikas

ISBN kodas: 9786090153536, EAN kodas: 9786090153536

Das Kind in mir will achtsam morden

Karsten Dusse

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

EAN kodas: 9786090153536, ISBN kodas: 9786090153536, SKU: 000000000001112596, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 440, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2022-12-19, Formatas: 21,3x14,3x3,1, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Birutė Lipavičienė

Ypatinga kaina
25,41 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Kiekviename puslapyje įtampa ir juodasis humoras, vertas Kventino Tarantino...

Bjornas Dymelis ir vėl sėdi ugdymo konsultanto Joškos Breitnerio krėsle gurkšnodamas žaliąją arbatą. Prieš pusmetį išmoktus dėmesingo įsisąmoninimo principus jis puikiai pritaikė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime: daugiau laiko leidžia su mylima dukra, beveik nesiginčija su žmona, metė įtampos kupiną darbą ir ėmėsi savarankiškos veiklos. Pagaliau rado asmeninio ir profesinio gyvenimo pusiausvyrą. 
Tiesa, Bjornas iki šiol vadovauja dviem nusikaltėlių grupuotėms, nes vienos iš jų vadeivą nužudė, o kitos vadą laiko įkalintą vaikų darželio rūsyje. Regis, viskas kontroliuojama. Vis dėlto Bjornui nepavyksta mėgautis laisve, jis nuolat praranda savitvardą. Žudyti jis taip pat nebenori. Į pagalbą ateina Joška Breitneris, pateikdamas netikėtą diagnozę, – tai pagalbos besišaukiantis vidinis Bjorno vaikas. 

Stebėti, kaip savitai Bjornas Dymelis interpretuoja dėmesingo įsisąmoninimo principus, – tikrų tikriausia pramoga. Tai skaitinys tiems, kurie nesibaimina kreivų nepažįstamųjų žvilgsnių dėl to, kad viešoje vietoje skaitydami knygą staiga ima iš visos širdies kvatoti. Kita vertus, šis romanas puikiai tiks ir tiems, kuriems dėl tų žvilgsnių nejauku. Pritaikę knygoje pateiktus dėmesingo įsisąmoninimo principus jie liausis jaudinęsi dėl smulkmenų ir ims mėgautis gyvenimu.

„Ši knyga – juokinga, retkarčiais tiesmuka, bet visada pamokanti.“
Stuttgarter Zeitung

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 60%
  Tai gana išsiskirianti knyga tiek savo idėja, tiek autoriaus rašymo stiliumi, istorija tikrai nėra nuvalkiota ar tokia, kurią plius minus panašią galima atpažinti daugelyje knygų.
  Man tikrai labai patiko autoriaus rašymo stilius. Sarkazmas. Juodasis humoras. Šmaikštūs pokalbiai ar pagrindinio veikėjo savianalizės samprotavimai tikrai vertė ne kartą šypsotis. Bet nepatiko pats veiksmas: mafija, tos pačios gaujos, kažkas kažką įkalina, kažkas kažką nori išlaisvini, kas ką nori/nenori nužudyti/keršyti ir t.t. Niekada nebuvau nei Sopranų, nei visų Svetimi/Savi, Mylimi/Nemylimi lietuviškų serialų gerbėja, todėl pati istorija manęs nesužavėjo, neįtikino, tačiau turiu pripažinti, kad tai tik skonio reikalas.
  @skaituole
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...