ŽEMA KAINA

Mano vyro žmona

ISBN kodas: 9789955138136, EAN kodas: 9789955138136

My Husband's Wife

Jane Corry

Vertinimas nėra galimas:
92% of 100
(įvertinimai 25)

ISBN kodas: 9789955138136, EAN kodas: 9789955138136, SKU: 000000000002180481, Puslapių skaičius: 496, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-03-25, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22x15x4, Vertėjas: Paulė Budraitė, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
11,24 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Jane Corry yra žurnalistė, keletą metų dirbusi griežtojo režimo vyrų kalėjime kūrybinio rašymo konsultante. Šio darbo patirtis ją įkvėpė parašyti debiutinį romaną „Mano vyro žmona“. Itin talentingai sukurtas psichologinis trileris iškart sulaukė skaitytojų ir apžvalgininkų liaupsių visame pasaulyje.

Ji jauna. Ji provokuojanti ir įžūli... Ji nori pagrobti tavo vyrą. O ką darysi tu?

Ištekėjusi už dailininko Edo jauna teisininkė Lilė pasiryžusi gyvenimą pradėti iš naujo. Vos grįžusiai po medaus mėnesio jai tenka spręsti pirmą kriminalinę bylą. Taip Lilė susipažįsta su Džo, kalėti nuteistu žudiku, kuris ją keistai traukia, dėl kurio sutiks rizikuoti viskuo. Tačiau patirtis gyvenant su autistu broliu dažnai neleidžia Lilei atpažinti pavojingų manipuliatorių melagių, kurie netruks atskleisti ir jos saugomas paslaptis.

Tačiau paslapčių turi ne tik Lilė. Jos kaimynei Karlai tik devyneri, bet mergaitė jau puikiai žino, kad paslaptys – galingas ginklas; jos gali parūpinti, ko tik širdis geidžia.

Kai po dvylikos metų Lilė išvysta Karlą prie savo namų durų, įsisiūbuoja įvykių virtinė, nežadanti nieko gero. Ir kam gi skamba tie pavojaus varpai? Išties, paslaptys – galingas ginklas...

Atsiliepimai

Įmantriai supintas romanas nuo pat pirmo skyriaus įtraukia į sudėtingą savo pasaulį ir nepaleidžia, kol neužverti paskutinio puslapio. J. Corry talentas pasakoti ir rašyti net akivaizdžiausius romano aspektus atsiskleidžia netikėčiausiais būdais. Psichologinių trilerių mėgėjams šią knygą perskaityti būtina.
* Bustle

Romano turinys toks pat provokuojantis, kaip ir pavadinimas.
* Washington Post

Nuostabus, originalus, sudėtingas romanas, kurio centre — tamsusis trikampis. Be galo intriguojantis trileris; negali paleisti iš rankų, kol neperskaitai iki paskutinio puslapio.
* B. A. Paris
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 25)
TOP komentarai
 1. 100%
  Super knyga. Neteko nuobodziaut nei viena minute. Rekomenduoju visiems.
 2. 100%
  Labai gera knyga.
 3. 100%
  Labai įtraukianti, daugiasluoksnė istorija. Daug detalių, kurios pabaigoje išmoningai sudėlioja pilną paveikslą. Meistriškai parašyta, intriguojantys personažai. Knyga 100% verta dėmesio
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...