50%
50%

Maorės daina

Das Lied der Maori

Sarah Lark

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 35)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090124963, ISBN kodas: 9786090124963, SKU: 000000000001110294, Puslapių skaičius: 592, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Originalo kalba: Vokiečių, Leidimo metai: 2016-09-30, Formatas: 23,5x14,3x4, Knygyne: 19.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Danutė Angelina Šaduikienė

Ypatinga kaina 9,99 € Knygyne 19,99 €

Sutaupote 10,00 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Meilė ir neapykanta, pasitikėjimas ir priešiškumas – ir dvi šeimos, likimo susietos nenutraukiamais ryšiais.

Kura, Gvyneiros sūnaus Paulio ir jo žmonos maorės Maramos dukra, yra Kivordo fermos paveldėtoja. Tačiau pasakiško grožio ir balso merginai avininkystė visai ne prie širdies. Ji trokšta tik vieno: tapti garsia dainininke. O štai Eleinė, Rubeno ir Floretės dukra, kaip ir jos senelė Gvyn, myli šunis ir arklius, svajoja apie gyvenimą avių fermoje.

Likimas taip susiklosto, kad abi merginos įsimyli tą patį vyriškį – Viljamą Martiną, kuris iš Airijos atplaukė į Naująją Zelandiją ieškodamas nuotykių ir ketindamas šioje šalyje įsikurti. Eleinė ir Viljamas, atrodo, tuoj žengs prie altoriaus, tačiau vyru ir žmona tampa ne juodu...

Visi veikėjai savaip ieško laimės blaškomi gyvenimo sūkurių. Pagyvenusios šeimose abi jaunos moterys galiausiai pradeda užsidirbti linksmindamos užeigų lankytojus, mokydamosi išgyventi iš to, ką pasirinko, susiduria su sunkumais ir nusivylimais, bet kartu atranda ir vidinę stiprybę, o vėliau meilę ir laimę naujose, netikėtose vietose. Rūsčios kolonijinio gyvenimo tikrovės išmėgintos Kura su Eleine subręsta kaip dvasingos moterys, suprantančios, kad didžiausių išbandymų – ir laimę – suteikia meilė, draugystė ir šeima.


Atsiliepimas apie knygą >>


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 35)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi, įtraukianti knyga, verta skaityti
 2. 100%
  Baigiau skaityti Naujųjų metų naktį. Galėjau skaityti pernakt. Puiki knyga. Gaila, kad neteko skaityti pirmosios dalies, todėl jautėsi kai kokios spragos. Šeimos saga. Dvi puseserės Kura ir Eleinė, dvi anūkės, meilė tam pačiam vyrui ir sudėtingas jaunystės gyvenimas. Daug gražios muzikos, gamtos, meilės, išūkių, smurto, sielvarto ir gerų žmonių. Naujosios Zelandijos gyvenmas, avių fermos ir kalnakasių šachtos.
 3. 100%
  Labai įdomi ir antroji šios šeimos sagos dalis.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...