20%
20%

Maranta

Birutė Jonuškaitė

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 7)
Nominuota!

EAN kodas: 9789986398509, ISBN kodas: 9789986398509, SKU: 000000000002163338, Puslapių skaičius: 356, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2015-08-10, Formatas: 21,5x14,5x3,5, Knygyne: 12.79, Leidykla: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

Ypatinga kaina 10,24 € Knygyne 12,79 €

Sutaupote 2,55 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Rašytoja Birutė Jonušaitė – romanų „Didžioji sala“(I-II t.), „Ievos neišvarė iš rojaus“, „Baltų užtrauktukų tango“, daugelio apysakų, apsakymų ir esė rinkinių autorė.

Iš tikrų charakterių, istorijų konstruojamas “Marantos” pasaulis išryškina trijų kartų moterų – aistros dukterų – likimus, kurių mįsles narplioja jaunėlė dailininkė Rasa. Kūrinyje tvyro paslaptinga atmosfera, vyrų ir moterų santykiai kaitinami jausmų ir aistrų.

B. Jonuškaitė - neprilygstama moterų charakterių meistrė, sugebanti matyti, girdėti ir persikūnyti, jaučianti kūrinį kaip meninę visumą. Romano veiksmas rutuliojasi Lietuvos-Lenkijos pasienyje, lydimas koloritingo Dominykos dzūkavimo, bei Varšuvoje, Paryžiuje, Jeruzalėje, Amerikoje.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 7)
TOP komentarai
 1. 100%
  Knygą verta perskaityti. Prmiausia sužavi rašymo stilius: rami pasakojimo tėkmė, vaizdingi aprašymai, išradingi palyginimai, gražiai pasakojime deranti dzūkiška tarmė. Skaitant palaipsniui atsiskleidžia neįprastai susipynę trijų kartų vienos šeimos moterų likimai, juos įtakojęs laikmetis. Skaičiau ir mėgavausi gražia lietuviška kalba.
 2. 100%
  Ilgai skaičiau šią knygą. Padedi ir vėl skaitai. Ši knyga privertė susimąstyti, vėl atsiversti perskaitytą puslapį. Tas ryšys su šeima, gimtąja vieta, supinti likimai. Žavi motinos paveikslas, jos girdėjimas spalvomis: „nestrankyk tep raudonai po kambarius, sunkus ėjimas, papilkėjęs“ ir kt .Keista mintis „kad visas menas yra pramoga, bet ne kiekviena pramoga yra menas“, „O kur viltis, ten ir meilė, kur meilė - kiekvienas yra laukiamas svečias“ ir kt .Daug pažintinės informacijos (kaip siuvamas pranciškonų abitas, A. Makedonietį, žirgeliai ant stogų - lėkiai“ ir kt.). O kiek tarmiškų žodžių, ypatumų, o tie paaiškinimai čia pat puslapyje. Tie sodrūs veikėjų paveikslai, jų kiekvieno savita istorija ir savitas kryželis, nešamas ant pečių. Patiko ši knyga, verta skaitytojo dėmesio.
 3. 100%
  Labai labai patiko! Rekomenduoju! Meistriškai perteikiamos emocijos, įtraukia.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...