20%
20%

Marsietis

THE MARTIAN

Andy Weir

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 17)
Nominuota!

EAN kodas: 9786094039225, ISBN kodas: 9786094039225, SKU: 000000000002165360, Viršelio tipas: Minkštas, Puslapių skaičius: 460, Spalvingumas: Dvispalvis, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2015-12-01, Formatas: 18,7x12,5x3,5, Knygyne: 11.15, Leidykla: Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB , Vertėjas: Rimvydas Kuzas

Ypatinga kaina 8,92 €
Knygyne 11,15 €

Sutaupote 2,23 € (20%)

Išparduota

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Viso pasaulio svajotojų akys krypsta į Raudonąją planetą – Marsą. Ar tai bus pirmoji planeta, kurią kolonizuos žmogus? Jūsų dėmesiui – pasaulinis superbestseleris, ką tik perkeltas į didžiuosius ekranus, apie visiškai realistinę planetos užkariavimo misiją ir vieną žmogų, kuris privalo išgyventi Marse, turėdamas itin ribotus resursus. Tai – fantastinė knyga, tačiau realistinė iki mažiausių smulkmenų.
 
Prieš šešias dienas NASA astronautas Markas Votnis tapo vienu iš pirmųjų žmonių, nužengusių ant Marso paviršiaus. Dabar, atrodo, tikrai taps pirmuoju, čia sulaukusiu galo. Po jo vos nepražudžiusios dulkių audros, kuri privertė jo įgulą evakuotis įsitikinus, kad jis miręs, Markas supranta likęs vienas tolimoje planetoje. Jis netgi negali duoti ženklo, kad yra gyvas, o jeigu ir galėtų, išteklių likę per mažai, kad išgyventų, iki atvyks pagalba. Jam netgi neteks mirti badu, nes sugadinta technika, negailestinga aplinka ir sena gera „žmogiška klaida“ pražudys jį greičiau. Vis dėlto Markas neketina pasiduoti. Pasitelkęs savo išmintį, įgūdžius ir – svarbiausia – nepalaužiamą dvasią, jis vieną po kitos įveikia iš pirmo žvilgsnio neįveikiamas kliūtis. Ar išradingumo užteks kita linkme pakreipti neišvengiamai lemčiai?
 
Kompiuterinis Saulės sistemos modelis nebuvo keisčiausias dalykas, kurio ėmėsi šią knygą rašydamas Andy Weiras, inžinierius, kompiuterių specialistas nuo penkiolikos metų. Sunkiausia buvo apskaičiuoti, kaip išlaikyti veikėją gyvą vėlesnėse knygos dalyse. Bet viskas pagrįsta matematiškai! Knyga, kuri paskelbta atskirais skyriais pakerėjo Weiro tinklaraščio skaitytojus 2011 m., o vėliau platinta pusdykiai per Kindle, netikėtai tapo bestseleriu ir sulaukė ne tik garsių leidėjų, bet ir Twentieth Century Fox dėmesio.
 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Gera knyga. Persiskaitė labai greitai ir įdomiai. Rekomenduoju
 2. 100%
  Pasiteisno ta taisyklė, kad knyga nugalėjo filmą. Puiki, įkvepianti knyga. Aš pirmą dieną gal būčiau nusižliumbus.
 3. 100%
  Įdomi, įtraukianti ir jaudinanti, kupina nuolatinės įtampos istorija, sunku atsitraukti. Daugoka mokslinių terminų, bet kita vertus visai smagu prisiminti truputį mokslų. Puikus autoriaus humoro jausmas suteiktas pagrindiniam herojui, jo nenuilstantis užsispyrimas kovoti su vis iškylančiomis problemomis ir kitų žmonių pasiaukojimas darbui ir sugebėjimas susivienyti, dėl vieningo tikslo, įkvepia. Knyga, kurią tikrai verta perskaityti.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...