SUPERKAINA

Matau, kad nori

ISBN kodas: 9786090137956, EAN kodas: 9786090137956

YOU KNOW YOU WANT THIS

Kristen Roupenian

Vertinimas nėra galimas:
68% of 100
(įvertinimai 5)

ISBN kodas: 9786090137956, EAN kodas: 9786090137956, SKU: 000000000001111529, Puslapių skaičius: 224, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2019-08-26, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 23,5x14,3x2,3, Vertėjas: Charles Akvilina, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
5,10 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Amerikiečių rašytoja Kristen Roupenian prieš kelerius metus žurnale „The New Yorker“ išspausdintu apsakymu „Kačių mylėtojas“ išleido džiną iš butelio.
Realistiškai ir be jokių saldžių pagražinimų aprašytas nevykęs jaunos merginos ir gerokai vyresnio vyro pasimatymas ne tik tapo tikra literatūrine sensacija, bet ir sukėlė galingą audrą socialiniuose tinkluose, įkvėpė tūkstančius komentarų apie moterų ir vyrų santykius. Pirmasis apsakymas autorę pakylėjo į elitinių mūsų laikų JAV rašytojų gretas, bet kartu tapo didžiausiu gyvenimo iššūkiu. K. Roupenian atlaikė kritikos ir susižavėjimo salves ir subrandinusi naują apsakymų rinkinį išbėrė dar daugiau druskos ant apgaulingai saldaus šiuolaikinės visuomenės santykių pyrago.
„Matau, kad nori“ – tai dešimties neįprastų, tamsaus humoro ir lytiškumo bei galios žaidimų sąsajomis paženklintų apsakymų rinkinys, atspindintis šiuolaikinį moterų pasaulį, kuriame persipina malonumas ir skausmas, meilė ir išdavystė, neįpareigojantis seksas ir neapčiuopiama, gniuždanti, beveidė prievarta. Ties realybės, fantazijos ir mistikos riba balansuojančios istorijos dažnai verčia jaustis nepatogiai, erzina, kelia nemalonius jausmus, bet kartu vilioja eiti į priekį, bent akies krašteliu pažvelgti į tamsiausią žmogaus asmenybės pusę ir atrasti joje savo šešėlių kontūrus.
Jei manote žiną, kokia bus ši knyga, klystate. Šie apsakymai – aštrūs ir iškrypę, tamsūs ir keisti, negailestingi ir visiškai pamišėliški. Ir jie man labai, labai patinka. Carmen Maria Machado, Nacionalinių knygų apdovanojimų finalininkė, Her Body and Other Parties autorė. 
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai įdomus apsakymas "Kačių mėgėjas", kaip mergina iš nepasitikinčios savimi virsta padėties valdove, labai gyvenimiška situacija, visoms moterims ir merginoms pasimokyti, kaip nenuvertinti savęs. Bent jau aš taip supratau.
 2. 80%
  Kai kurios įdomios istorijos tiesiogine prasme, kai kurios visiškai iš paralelinės visatos, o kai kurios su pakankamai gilia potekste.
 3. 80%
  Įdomus apsakymų rinkinys apie moterų ir vyrų santykius.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...