Matematika. Vadovėlis 10 klasei, 1 dalis, serija Tempus

ISBN kodas: 9785430071103, EAN kodas: 9785430071103

Matematika. Vadovėlis 10 klasei, 1 dalis (serija „Tempus“)

Anna Mažuolienė, Daiva Riukienė, Ingrida Brazauskienė, Irena Šukienė, Jūratė Gedminienė, Ramunė Dranseikienė

ISBN kodas: 9785430071103, EAN kodas: 9785430071103, SKU: 000000000003136595, Puslapių skaičius: 196, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2021-11-20, Formatas: 29x21x0,9, Leidykla: Šviesa

19,49 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Tempus“ vadovėlio išskirtinumas – ne tik matematikos, bet ir tarpdalykinės integracijos užduotys, projektai, mokymosi pagalba ir strategijos matematiniam mokinių raštingumui gerinti. Teorinė medžiaga pateikiama labai konkrečiai ir aiškiai, mokiniams suprantamai paaiškinama. 


Vadovėlis padės žingsnis po žingsnio siekti sėkmingo rezultato!


Mokomoji medžiaga parengta įvairių gebėjimų, mokymosi stilių ir patirčių mokiniams.

Nauja teorinė medžiaga pateikiama aiškiai, vienoje vietoje, o prieš pradedant naują medžiagą siūloma pasitikrinti turimas žinias, prisiminti tai, kas bus reikalinga mokantis toliau.

Uždaviniai kiekvienam naujos medžiagos teoriniam aspektui, teiginiui įtvirtinti.

Kaip pagalba mokiniams duodama uždavinių sprendimo strategijų pavyzdžių, ypač daug pagalbos siūloma sprendžiant įvairius tekstinius uždavinius. 

Sudėtingesnės užduotys daugiau siekiantiems mokiniams.

Siekiama motyvuoti mokinius mokytis ne tik mokytojui padedant, bet ir savarankiškai. 

Kiekvieno skyriaus pabaigoje yra apibendrinimas, įsivertinimo testas ir praeito kurso kartojimas.

„Pasiekimų žemėlapis“ padės į(si)vertinti įgyjamas kompetencijas.


Matematikos vadovėlio „Tempus“ komplektą sudaro vadovėlis (2 dalys), interaktyvios metodinės rekomendacijos, veiklos planas ir skaitmeniniai ištekliai https://klase.eduka.lt/.


Mokytojams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio, jį papildančios metodinės medžiagos ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją.


Mokiniams prieiga prie skaitmeninio vadovėlio ir skaitmeninių užduočių suteikiama tik tada, kai jie turi „EDUKA klasės“ mokinio licenciją ir kai vadovėlį bei užduotis jiems priskiria „EDUKA klasės“ mokytojo licenciją turintis asmuo.


Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...