MATEMATIKA. Vadovėlis VII klasei. Pirmoji knyga (ŠOK)

ISBN kodas: 9785430055271, EAN kodas: 9785430055271

Angelė Bieliauskaitė, Lina Butkevičienė, Rasa Butkevičienė, Sigita Žuklijienė, Viktorija Sičiūnienė

ISBN kodas: 9785430055271, SKU: 000000000001108600, EAN kodas: 9785430055271, Puslapių skaičius: 144, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Spalvotas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2012-05-08, Formatas: 26x19,5x0,6, Leidykla: Šviesa

12,59 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Vadovėlyje laikomasi bendrų serijos ,,Šok“ vadovėlių principų – tos pačios piktogramų, iliustracijų, teksto pateikimo sistemos. Kiekvienoje knygoje pateikiami skyriai su įžangomis, apibendrinimais ir trijų lygių kartojimo uždaviniais, o jų pabaigoje – visų kartojimo uždavinių atsakymai ir matematikos terminų žodynėlis. Vadovėlio medžiaga siejama su realia, gyvenimiška, mokiniui artima aplinka. Mokomoji medžiaga yra gana įvairi: autorių tekstai, užduotys ir uždaviniai, paaiškinimai, iliustracijos, ištraukos iš mokslo populiariosios literatūros, matematikos istorijos vaizdinė ir grafinė informacija. Vaizdinė medžiaga perteikia, paaiškina ne tik vaizdžiai dėstomas mintis, bet ir teikia savarankiškos, papildomos informacijos. Vadovėlio užduotys skatina mokinius ieškoti informacijos įvairiuose šaltiniuose, ją kritiškai vertinti, analizuoti, daryti išvadas. Vadovėlį su kitais šios serijos vadovėliais sieja ir skyrius Mokymosi žingsniai, kuriame aprašomi pritaikyti mokiniams aktyvūs mokymo metodai.  


ŠOK serijos matematikos vadovėlio komplektą VII klasei sudaro: vadovėlis (1-oji ir 2-oji knyga), pratybų sąsiuviniai (1-asis ir 2-asis sąsiuvinis), mokytojo knyga „EDUKA klasėje“ (www.klase.eduka.lt), kontroliniai darbai, uždavinynas.   

SVARBU: visas vadovėlį papildantis skaitmeninis turinys (pvz. metodinė medžiaga, priedai, užduotys ir/ar jų atsakymai, kiti skaitmeniniai ištekliai) yra pateikiamas skaitmeninėje mokymo(si) aplinkoje „EDUKA klasė“ (klase.eduka.lt) ir prieinamas išskirtinai tik į LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Pedagogų registrą įtrauktiems ir „EDUKA klasė“ Mokytojo licenciją turintiems asmenims.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...