Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Maži įpročiai – dideli pokyčiai

Lavija Šurnaitė

264 p., minkštas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

21,3x14,5x2,3 cm,

Alma littera, 2016,

ISBN 9786090123164,

Prekės kodas 9786090123164.

Klubo kaina:
10,16
Knygyne:
11,55
Sutaupote:
1,39  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Renata
 
Sveikos gyvensenos tema dabar ant bangos. Galvoju - ką dar įmanoma naujo sužinoti, kai atrodo lūžta knygyne lentynos, sprogsta internetas nuo šios informacijos pertekliaus. Bet sužinojau! Taiklus pavadinimas - kiek mažų (žalingų) įpročių turime ir paskui stebimės savo prasta savijauta. Labai paprastai, vietomis su humoru, Lavija perteikia ką turėtume keisti, į ką turėtume atkreipti dėmesį. Aš rašau aukščiausią balą ir rekomenduoju visiem.
Aurelija
 
Paprasti visiems žinomi patarimai, padedantys pakeisti gyvenimo būdą. Labai atitinka knygos pavadinimą.

Apie knygą

Į Lavijos Šurnaitės knygą sugulė mintys, receptai, moksliniais tyrimais ir asmenine patirtimi pagrįsti patarimai, kaip pavirsti savo pačios svajonių moterimi – džiaugtis atvaizdu veidrodyje ir mėgautis gera savijauta, kurią jums dovanoja puoselėjamas kūnas.
 

Mielos moterys, pačios valdykite išvaizdos pokyčius!

Tokios laisvos ir kūrybingos asmenybės kaip jūs neprivalo tapti siauro mitybos ir sporto režimo įkaitėmis. Išvaizdą puoselėjančias žinias priderinkite prie jūsų gyvenimo būdo ir mėgaukitės naujais įpročiais, kurie lems stulbinamus pokyčius.

Visi patarimai veiksmingi! Išbandyti, patikrinti nesudėtingi mitybos, sporto, miego ir geros savijautos žingsneliai. Įsitikinsite, kaip viskas paprasta, aišku ir veiksminga.

Jokių rėmų, draudimų ar grūmojimų pirštu – skaitydamos šią knygą pasijusite lyg smagiai besišnekučiuojančios su gera bičiule, kuri turi, ką papasakoti. Netruksite pastebėti, kad toji moteris, kurią kasdien regite veidrodyje, pagaliau taps jūsų svajonių moterimi.

Sveiki nauji įpročiai jus išlaisvins – valgysite įvairiau ir skaniau. Miegosite giliau, saldžiau ir ramiau. Jausitės gražiau, jauniau, gyvybingiau. Laimės pojūtį ir pasitikėjimą savimi išgyvensite pasitelkusios puikią fizinę savijautą.

Tas, kuris paėmė šią knygą į rankas, jau eina teisingu permainų ir asmeninio tobulėjimo keliu. Knyga padrąsins ir paskatins keisti niekam tikusius judėjimo ir valgymo įpročius, parodys, kad taip daryti gali būti ne tik naudinga, bet ir įdomu.

Knygoje pateiktas žinias susiejus su stipria motyvacija ir pasitelkus patikimus specialistus, rezultatas garantuotas.

Tadas Pocius, asmeninis treneris, www.tadaspocius.com

Tikrai sukrusite šioje knygoje pamatę save! Pirma mintis, kuri toptelėjo ją perskaičius, kad sėkmė slypi paprastuose dalykuose. Lavija sistemingai, aiškiai ir smagiai į knygą suguldė asmeninę patirtį – ką ji daro arba nedaro, siekdama būti gražesnė, lieknesnė ir tiesiog kasdien gerai jaustis. Ji atvirai pasakoja apie mitybos, sporto ir miego klystkelius ir atradimus, kurie peraugo į naudingus ir paprastus, bet veiksmingus patarimus skaitytojui. „Tuščios lėkštės“, „prekybos centro sindromo“, „teisingos kavos“ ar „10 000 žingsnių“ teorijos – tai tik mažytė dalis informacijos, kurią rasite knygoje ir kuri padės tapti dar patrauklesne moterimi ar vyru.“

Renata Malinauskienė, mitybos ekspertė ir trenerė 
 
Lavija Šurnaitė MAŽI ĮPROČIAI - DIDELI POKYČIAI. Kaip gražiau atrodyti ir geriau jaustis savame kūne. Alma littera. Kruasanas nors ir kasdien! Tarsi jaukus pokalbis saulės nutviekstoje terasoje prie kavos puodelio su išsiilgta drauge, kuri žino gerokai daugiau. Labas, miela skaitytoja, Kviečiu paplepėti prie kavos... apie dvikovą su lėkšte, mažas slaptas nuodėmes, gražius žmones, maistą apsimetėlį, namų ruošą, popietinį nuovargį, maisto „pagirias“, veido odą ir aibę kitų moteriškų dalykų, nes, patikėkite, viską išmėginau savo kailiu.  Pradėkime kelionę nuo mažų žingsnelių (apsiavus kedus! Taip taip...), kad netruktume KEISTIS ir MYLĖTI save. Mieloji, šok į sportinius batelius ir... vietoj šalia biuro esančios užkandinės „Pas Onutę“ rinkis už 1000 žingsnių (o gal daugiau?) traškiakraštėmis picomis gundančią piceriją. (TAIP!!! Aš „leidžiu“, netgi liepiu TAU sukirsti picą!) Tikiuosi, knyga įkvėps, kai pristigsi ūpo ko nors imtis, o keistis juk taip norisi! Naudingų įpročių bagažas paskubins svaiginančią pažintį su pačia SAVIMI – savo svajonių moterimi. Pagaliau atėjo metas gražiau atrodyti ir geriau jaustis, sutinki?
Lavija Šurnaitė – 10 metų žinoma žurnalistė, TV ir radijo laidų vedėja. Pastaruosius kelerius metus buvo kasdienės radijo stoties M1 Plius laidos vedėja (taip pat rubrikos apie sveiką ir laimingą gyvenseną autorė ir redaktorė). Mielos moterys, pačios valdykite išvaizdos pokyčius! Jokių rėmų, draudimų ar grūmojimų pirštu – skaitydamos šią knygą pasijusite lyg smagiai besišnekučiuojančios su gera bičiule, kuri turi, ką papasakoti. Netruksite pastebėti, kad toji moteris, kurią kasdien regite veidrodyje, pagaliau taps jūsų svajonių moterimi. Sveiki nauji įpročiai jus išlaisvins – valgysite įvairiau ir skaniau. Miegosite giliau, saldžiau ir ramiau. Jausitės gražiau, jauniau, gyvybingiau. Laimės pojūtį ir pasitikėjimą savimi išgyvensite pasitelkusios puikią fizinę savijautą. Patis jei patinka MAŽOS NUODĖMĖS TAISYKLĖ, SLAPTAS SULIEKNĖJUSIOS MERGINOS DIENORAŠTIS.
Jurga Baltrukonytė, žurnalo HAPPY365 vyr. redaktorė. Nemėgstu, kai man aiškina, kiek kartų per dieną turėčiau valgyti baltymų ir salotų lapų, o paskui – kiek laiko sportuoti, kad išryškėtų pilvo presas, talija ar klubai. Kol kas, kaip ir dauguma jūsų, tokiems skaičiavimams neturiu nė minutės laiko. Todėl man labai patiko šios knygos paprastumas. Nieko nereikia daryti sunkiai! Neprivaloma būti vegetaru, veganu ar žaliavalgiu, kad jaustumeisi puikiai ir lengvai. Be to, autorė viską išbandė savo kailiu! Ši knyga apie tai, kad svarbūs gali būti ir maži pokyčiai: obuolys vietoj bandelės – jau žingsnis lengvesnio kūno link, išmokite tinkamai valyti namus ir susitvarkykite šaldytuvą – atsikratysite dar kelių papildomų kilogramų. Paprastos taisyklės, kurios mažais žingsneliais veda didelio tikslo link – tobulesnio kūno ir didesnės meilės sau. 

 

Komentaras