18%
18%

Mažo miestelio moterys

The Honey Queen

Cathy Kelly

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 17)

ISBN kodas: 9786090114193, EAN kodas: 9786090114193, SKU: 000000000001109769, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 424, Leidimo metai: 2014-05-08, Formatas: 24,2x15,2x3,5, Knygyne: 15.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vita Šileikienė

Ypatinga kaina 13,11 € Knygyne 15,99 €

Sutaupote 2,88 € (18%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Puikus pasirinkimas S. Montefiore knygos „Sodininkas iš Prancūzijos“ gerbėjams

Populiari airių rašytoja Cathy Kelly (Ketė Keli) visame pasaulyje skaitytojų mėgstama už optimizmą, išmintį, gebėjimą sukurti jaukią, šiltą atmosferą ir pasakoti labai tikroviškas bei įkvepiančias istorijas. Rašytoja – puiki žmonių psichologijos ir santykių žinovė. Jos knygų personažams tenka susidurti su įvairiais išbandymais, išspręsti daug keblumų, iškylančių santykiuose su artimais žmonėmis. Tačiau rašytoja teigia – viltis ir atkaklumas padeda rasti išeitį net iš sudėtingiausių situacijų.

 

Gražiausius gyvenimo dalykus kartais atrandi tik nukrypęs nuo įprasto kelio...

Airijoje įsikūrusiame Redstono miestelyje gyventi gera – žmonės čia draugiški, pažįsta vieni kitus, susitikę sveikinasi ir stabteli pasikalbėti arba linksmai šurmuliuoja parduotuvėlėse ir jaukiose kavinukėse.

Tačiau gyvenimas ir čia kartais pažeria išbandymų...

Frančeska išgyvena, nes netikėti nesklandumai grasina atimti neseniai įsigytus namus su didžiuliu sodu ir sugriauti jos šeimos laimę. Ne viskas sklandu ir dėl sūnaus vestuvių sunerimusios Opalės gyvenime. O prieš kelis mėnesius miestelyje apsistojusi Pegė, atrodytų, galėtų būti laiminga – ji įgyvendino savo seną svajonę ir sutiko žmogų, kurį galėtų pamilti. Tačiau prisivijusi praeitis temdo ir jos laimę.

Iš Australijos į gimtinę sugrįžusi Lilė greitai susipažįsta su miestelio gyventojais. Šilta, sąmojinga ir nepaprastai išmintinga moteris iškart supranta – ji yra ta atrama, kurios šiuo metu taip reikia su sunkumais susidūrusioms miestelio moterims. Ir Lilė nusprendžia – ji padarys viską, kad naujosios jos draugės vėl išmoktų būti laimingos...

„Išmintinga, šilta, užuojautos kupina knyga, daug veikėjų, kuriuos pamilau ir su kuriais susitapatinau; skaitydama šią knygą jaučiausi taip, lyg būčiau šnekučiavusis su geriausiomis draugėmis prie arbatos puodelio.“

Rašytoja Marian Keyes

Cathy Kelly (Ketė Keli) prieš pradėdama rašyti knygas dirbo žurnaliste. Visi jos romanai pateko į perkamiausių knygų sąrašus. Rašytoja yra ir UNICEF ambasadorė Airijoje. Su vyru ir dviem sūnumis gyvena Viklou.

Daugiau apie autorę ir jos kūrybą galima sužinoti apsilankius svetainėse www.cathykelly.com, „Twitter“ (@CathyKellyBooks) ir „Facebook“ (www.facebook.com/cathykellybooks).

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Daug personažų, įdomiai pateikos jų istorijos. Pritariu vienam iš komentarų, kad norisi tęsinio.
 2. 100%
  Lengvas romanas apie moterų gyvenimus
 3. 100%
  Puiki, lengvo, bet įdomaus siužeto, gan gyvenimiška knyga. Gaila, kad greit persiskaitė,- baigus norisi tęsinio, nes įdomu, kaip toliau gyvens knygos veikėjai... :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...