Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

216 p., kietas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

15x15x2,1 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090126882,

Prekės kodas 9786090126882.

Klubo kaina:
10,34
Knygyne:
11,75
Sutaupote:
1,41  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Virginija
 
Pagaliau tarp šiuolaikinių lietuvių autorių pradeda atsirasti tikrai vertų dėmesio :) Šilta, jauki ir optimistiška poezija :)
Laima
 
Knyga, kuria pozityviai pradedu kiekvieną rytą! Ačiū autoriui!

Apie knygą

Justinas Kisieliauskas, būsimasis ekonomikos mokslų daktaras, griaudamas stereotipus savo pirmąją knygą išleidžia ne skaičių, bet jausmų pagrindu. „Skaičiai nelabai romantiški, o mes juk žmonės...“ – apie talento jautriai rašyti ir mokslinio darbo konflikto vaisių šmaikščiai atsiliepia jaunasis menininkas.

 

Savo kūrybos paprastumu, savumu, gilumu ir jaukumu tūkstančius gerbėjų socialiniuose tinkluose žavintis Justinas teigia: „Tikiu, kad esu dalis naujai gimstančios, šiuolaikiškos, daug kritikos ir liaupsių pelnančios, į standartus netelpančios maištingos jauno rašytinio meno kartos dalis.“

 

Skaitytojų skatinamas, Justinas patikėjo, kad sielos bedugnes gali paliesti pasitelkęs ne tik socialinius tinklus, o ir realią knygą. „Šiuo atžvilgiu esu senamadiškas ir netikiu, kad kažkas gali pakeisti knygos viršelio kvapą ar prisilietimo prie puslapio briaunos pojūtį“, – įvardydamas dar vieną argumentą sudėstyti mintis į pirmąją knygą pavadinimu „Meilė etc.“, teigia autorius.

 

„Meilė etc.“ – išskirtinai pozityvių jausmų albumas, parašytas bendražmogiška ir visiems lengvai suprantama meilės kalba. Knyga, kaip ir meilė – neturi nei amžiaus, nei lyties cenzo. Joje savasties ras ne tik nedrąsūs meilės pionieriai, amžinai jauni įsimylėjėliai, viskuo prisiekę jausmo veteranai, bet ir meile netikintys katinukų augintojai.

 

Tad paantrinant vienos Justino skaitytojos mintį – „Aš taip sudėtingai jaučiau ir galvojau, o Tu taip paprastai užrašei...“ – susitikime tarp „Meilė etc.“ knygos eilučių.

Justinas Kisieliauskas MEILĖ ETC. Paprasta, tačiau taip sava, gilu, nuoširdu ir jauku. Kad ir kas bebūtum, – Nedrąsus meilės pionierius, Amžinai jaunas įsimylėjėlis, Viskuo prisiekęs jausmo veteranas Ar meile netikintis katinukų augintojas, – Įsimylėk dar kartą!Socialinių tiklų Šekspyras - Justinas Kisieliauskas. Būsimasis ekonomikos mokslų daktaras griauna stereotipus! Pirmoji jo knyga ne skaičių, bet jausmų pavidalu. „Skaičiuose mažai romantikos, o mes juk žmonės...“ – apie talento jautriai rašyti ir mokslinio darbo konflikto vaisių šmaikščiai atsiliepia jaunasis menininkas, jausmingai šėlstantis socialiniuose tinkluose. Miela, kai sušildai sielą net neprisilietus... žodis „myliu“, tariamas garsiai, tyliai ar akimis – nebyliai dėl begalybės priežasčių kaskart kitaip išeit iš proto. Pasak legendos, žmonės, perskaitę šią knygą, pamilsta iš naujo. Stilingas, jaukus, raudonos meilės kalbos prisotintas ir kruopščiai drobele trauktas „Meilė etc.“ kvadratukas praturtins ir papuoš knygų lentyną Tavo širdyje.

 

Komentaras