Meilė. Aistra. Partnerystė. Santykių ABC Jam ir Jai

ISBN kodas: 9786090127988, EAN kodas: 9786090127988

Šarūnas Mažuolis, Silvija Mažuolienė

Vertinimas nėra galimas:
64% of 100
(įvertinimai 6)

EAN kodas: 9786090127988, ISBN kodas: 9786090127988, SKU: 000000000001111091, Puslapių skaičius: 376, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2017-01-01, Formatas: 21,3x14,3x2,6, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
11,38 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Mitas, kad meilė praeina. Praeina aistra, prisirišimas, iliuzijos, bet ne meilė.

Santykiai poroje – vieni svarbiausių žmogaus gyvenime, o jų žlugimas gali tapti skaudžia patirtimi. Kad to nenutiktų, neužtenka surasti sau tinkamą žmogų ir tikėtis, kad gyvensite ilgai ir laimingai. Ši knyga siūlo jums esminius principus, padėsiančius kurti ir puoselėti bendravimą taip, kad džiaugtumėtės juo visą gyvenimą. Skaitydami sužinosite,

 • kas slepiasi po žodžiais „meilė“, „aistra“, „partnerystė“ ir kokią įtaką tai turi poros ryšio tvirtumui;
 • kaip išsaugoti negęstančią aistrą;
 • kokie yra esminiai vyro ir moters skirtumai ir ką daryti, kad jie netrukdytų kurti darnius santykius;
 • kaip padėti geriau pažinti vienam kitą ir atsikratyti sukauptų nuoskaudų;
 • kaip pagyvinti poros kasdienybę skiriant tam vos kelias minutes per dieną.

Neįmanoma kurti laimingų, visaverčių santykių porai, kurią sudaro du nelaimingi žmonės.

Daugiau informacijos

www.santykiuabc.lt

Apie autorius:

Šarūnas ir Silvija Mažuoliai

Ši pora savo pačių santykius pavertė gyvenimo laboratorija ir praktiškai išbandė daugelį metodų, apie kuriuos skaitysite knygoje. Nuo pat pažinties pradžios Šarūnui ir Silvijai netrūko iššūkių, kuriuos jiedu pasiryžo įveikti. Jie pasitelkė visas žinias, kurias tik galėjo rasti – nuo klasikinės psichologijos ir santykių žinių iki dvasinių tekstų bei praktikų. Suradę tai, kas davė naudos jų pačių porai ir darė teigiamą įtaką kitų porų gyvenimui, jiedu pradėjo dalintis žiniomis stengdamiesi jas pritaikyti kuo platesnei auditorijai. Silvija bendrame projekte pasirinko būti rašytoja, jos straipsnių pasirodo ne tik jų svetainėje www.santykiuabc.lt, bet ir įvairiuose žurnaluose bei internetiniuose portaluose, o Šarūnas žiniomis dalinasi skaitydamas paskaitas ir konsultuodamas asmeniškai.

Atsiliepimai:

Tikrai viena geriausių lietuviškų knygų šeimos, vyrų ir moterų santykių tema!

Tomas Girdzijauskas, lektorius

Puikiai atskleisti lyčių skirtumai ir pateiktos praktinės bendravimo rekomendacijos sutuoktiniams: tiek vyrui, tiek žmonai.

Mykolas Truncė, psichologas, šeimų išsaugojimo specialistas

Mažuolių knygoje kaip tik ir rasite daugybę praktiškų patarimų, metodikų, pratimų, taip pat gyvenimiškų pavyzdžių, kaip spręsti sudėtingas santykių situacijas. Skaitykite, gilinkitės ir Jums tikrai pavyks!

Raimonda Martinaitienė, saviugdos ir santykių konsultantė

Didžiulio informatyvumo knyga, kurią būčiau mielai sutikęs perskaityti savo gyvenime anksčiau.

Liudas Vasiliauskas, vidinės laisvės treneris

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 6)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man patiko. Lengvai, greitai skaitoma. Labai patiko, kad knyga skirta tiek vyrams, tiek moterims. :)
 2. 80%
  Gera knyga, daug vertingų minčių ir patarimų. Bet kaip visada - teorija smarkiai skiriasi nuo praktikos, ir nors autoriai teigia patys išbandę daugelį metodų, vis gi man kyla rimtų anejonių, ar jie realiai kažko verti. Tikiuosi, kam nors pavyks sulaukti teigiamų rezultatų:)
 3. 60%
  Brangieji, nesileiskite manipuliuojami okultistų, MAMA ŽEMĖ MOLINUKAI ŠAMANŲ , titanistų Merkinės piramidėje, astrologų, būrėjų, kitokių laimingo gyvenimo guru be diplomų , be licenzijų. Dievas davė laisvą valią, mediciną, bibliją, šventą EUCHARISTIJĄ. Naudokimės Dievo duotais įrankiais, o ne tokiais, kurie gali pražūdyti ne tik kūną, bet ir dvasią. Penki metai tai vyksta . VISIEMS PAKRIKŠTYTIEMS yra išsamūs atsakymai apie Liudas Vasiliauskas , kuris pasivadino LIUDAS – SAULĖS AUKSAS klauskunigo puslapyje. Pakrikštytiems nepatartina atlikinėti tokių šamaniškų praktikų pagal Peru šamanų technikas MAMA ŽEMĖ MOLINUKUOSE ALANTOJE..
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...