Meilė be ribų. E.knyga

ISBN kodas: 9786090130056, EAN kodas: 9786090130049

LOVE WITHOUT LIMITS: A Remarkable Story of True Love Conquering All

Kanae Vujicic, Nick Vujicic

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimas 1)

Knygos formatas: Elektroninė knyga, ISBN kodas: 9786090130056, EAN kodas: 9786090130049, SKU: 000000000011001976, Puslapių skaičius: 256, Leidimo metai: 2017-10-23, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x1,7, Knygyne: 7.11, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Vita Šileikienė

7,11 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Milijonai žmonių visame pasaulyje pažįsta besišypsantį Niko Vujičičiaus veidą ir yra girdėję jo motyvuojančias kalbas. Nikas susikūrė, kaip jis pats sako, „juokingai gerą gyvenimą“, nors gimė be rankų ir be kojų. Savo teigiamu požiūriu, pozityviu mąstymu ir įkvepiančiomis istorijomis jis yra pavyzdys daugeliui žmonių.

Knygoje „Meilė be ribų“ Nikas ir jo žmona Kenai pasakoja, kaip jie surado ir pamilo vienas kitą, kaip įveikė savo bei artimųjų abejones dėl jųdviejų santykių, kokie buvo pirmieji santuokos metai ir tėvystės džiaugsmai. 

Šioje knygoje rasite naudingų praktiškų įžvalgų apie santykius poroje ir sužinosite: •  kaip išmokti nusileisti vienas kitam; •  kaip susitaikyti, kad sutuoktinis, kaip ir visi kiti žmonės, laikui bėgant keičiasi; •  kaip suprasti ir atjausti savo antrąją pusę; •  o svarbiausia – kaip suderinti savo poreikius ir lūkesčius.

Sėkmingai santuokai reikalinga abipusė ir nesavanaudiška meilė, kaip ir abipusis, gilus, ilgalaikis įsipareigojimas.

 

Nikas Vujičičius – žinomas oratorius, bestselerių autorius ir pelno nesiekiančios organizacijos „Gyvenimas be galūnių“, kuri padeda palengvinti gyvenimą žmonėms visame pasaulyje, vadovas.

Nikas keliauja po visą pasaulį, dalyvauja televizijos laidose, atvirai dalijasi savo asmenine patirtimi, kalba apie tai, kaip įveikti kliūtis, ir kviečia siekti savo svajonių.

Gimęs Australijoje, dabar gyvena Pietų Kalifornijoje su žmona Kenai, šios knygos bendraautore, ir augina du sūnus – Kijošį ir Dejaną.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 100%
    Labai ikvepianti knyga. Rekomenduoju! Butinai perskaitysiu dar ir prieš tai išleistas jo knygas.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...