20%
20%
Nauja
Nauja

Meilė pagal sutartį, arba Romantinė komedija

WOULD LIKE TO MEET

Rachel Winters

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 3)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002183714, EAN kodas: 9786094664779, ISBN kodas: 9786094664779, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 416, Leidimo metai: 2020-04-30, Formatas: 22,1x14,7x3,5, Knygyne: 17.49, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Rita Kaminskaitė

Ypatinga kaina 13,99 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 3,50 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Rachel Winters – žurnalistė, skiltininkė, vieniša, neturi nei vaikų, nei gyvūnų, gyvena Londone, šiuo metu dirba Orion leidykloje redaktore, todėl yra labai panaši į pirmosios savo knygos veikėją Evę. Tik Evė, nors visada svajojo kurti scenarijus, yra užstrigusi agentūroje kaip asistentė. Atrodo, amžiams.
Evės bosas Montis, kino ir televizijos agentūros savininkas – girtuoklis ir plevėsa. Evės socialinis gyvenimas – apgailėtinas. Evės karjera jau 7 metus stovi vietoje. Evės asmeninis gyvenimas… neegzistuoja. Ir čia dar ne viskas – ji greit gali netekti savo darbo vietos. Nes svarbiausias klientas, gražuolis scenaristas Ezra Česteris atsisako rašyti scenarijų romantinei komedijai – Oskaro laimėtojai nerašo tokių niekų ir apskritai – jis, matote, jomis netiki! O be scenarijaus Evės agentūrai – galas.
Evė iš nevilties meta Ezrai beprotišką iššūkį: jeigu ji sugebės jam įrodyti, kad romantiška meilė egzistuoja, jis privalės parašyti tą prakeiktą scenarijų. Ir jai nelieka nieko daugiau, kaip tik…bandyti susitikinėti su vyriškiais pačiai. Taip, kaip filmuose!
„Meilė pagal sutartį“ – romantinė komedija knygos pavidalu. Tai taip juokinga, kad pamiršite visus filmus, o Evė taps nauja geriausia jūsų drauge. Jūs juk norite, kad jai pasisektų? 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai juokinga knyga apie įvairiausius galimus pažinčių variantus, kurią skaitant kartais balsu juokiausi, labai įtraukianti!.. Laikas, skaitant 400 puslapių, prabego nepastebimai! :) Ideali knyga atostogoms! :)
 2. 80%
  Tai romantinė komedija knygos pavidalu. Smgu skaityti ir juoktis iš komiškų situacijų, į kurias patenka knygos veikėja.
 3. 80%
  Pirmoji pusė knygos labai jau sunkiai skaitėsi, paskui sudomino ir įtraukė. Šiaip pati mintis man patiko, bet turbūt tikrai šis kūrinys tiktų labiau filmui, o ne knygai. Bet šiaip romantikos mylėtojams puikus kūrinys vasarai :)
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...