GERA KAINA

Meilė - trumparegė .

ISBN kodas: 9955089326, EAN kodas: 9789955089322

Liebe Macht Kurzsichtig

Christian Bieniek, Vanessa Walder

EAN kodas: 9789955089322, ISBN kodas: 9955089326, SKU: 000000000001101425, Knygos formatas: Popierinė knyga, Kalba, iš kurios versta: Vokiečių, Puslapių skaičius: 150, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Vokiečių, Formatas: 12x19, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Kristina Kviliūnaitė

Ypatinga kaina
4,06 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Lėjos Meilės UAB istorijos tampa vis painesnės: pagaliau Nadia ir Štefani liovėsi svaigusios dėl svajonių vaikinų Igorio ir Simono. Bet tai ne į gerą! Abi įsimylėjo pilką kaip pelė vaikiną vardu Erolas, kuris padeda dėdei optikos parduotuvėje. Kova tarp Nadios ir Štefani vyksta akis už akį, dantis už dantį, o Lėja niekaip negali suprasti jų trumparegiškumo. Situacija pasikeistų tik tada, jei Lėjai pavyktų įtikinti drauges, kad jos vis dar tebemyli Simoną ir Igorį. (Beje, ar jis tikrai vardu Igoris?)
Kvailiausia, kad Simonas paskutiniu metu vaikštinėja su daug už save vyresne turtinga poniute.
Paslaugusis Oliveris taip pat nusisuko nuo Lėjos. Oliveris!!! Kaip jis galėjo?!
 
Apie autorius:
 
Christianas Bieniekas yra vienas mėgstamiausių ir populiariausių vaikų ir jaunimo literatūros autorių.
Dalyvaudamas 250 ar 300 susitikimų per metus mokyklose, bibliotekose ir knygynuose, rašytojas puikiai žino, kas domina jo skaitytojus.
Intriguojantys merginų ir vaikinų santykiai – viena mėgstamiausių jo temų.
Vanessa Walder gimė Heidelberge; prieš visiškai atsidėdama rašymui, vieną semestrą Vienoje studijavo teisę. Dirbo žurnaliste, buvo atsakinga už Austrijos jaunimo žurnalo TOPIC leidybą ir platinimą. Nuo 2000 m. populiari laisvoji rašytoja.
 

 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
Įvertinkite šią prekę pirmieji Nepraleiskite progos, dalyvaukite „Metų iššūkyje” ir įvertinkite šią prekę pirmieji Pradėti „Metų iššūkį“
Jums taip pat gali patikti...