Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Meilės ir karo dainos. Deverilų šeimos saga. 1 knyga

Songs of Love and War

Santa Montefiore

Iš anglų k. vertė Renata Valotkienė,

480 p., kietas virš.,

23,5x14,3x3,3 cm,

Alma littera, 2017,

ISBN 9786090127285,

Prekės kodas 9786090127285.

Klubo kaina:
12,05
Knygyne:
13,69
Sutaupote:
1,64  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Vitalija
 
Dar viena puiki šios autorės knyga. Malonu, kad bus ir kitos. Laukiu tęsinio. Ir vėl Anglija, tik šįkart su Airija. Ir jso žmonės einantys pers istorinius šios valstybės kelius, grožį, meilę, viltį ir netektis.

Apie knygą

„Meilės ir karo dainos“ – pirmoji trilogijos dalis, pasakojanti apie trijų labai skirtingų, tačiau neišskiriamų moterų likimus, kupinus netikėtų iššūkių, paslapčių, pavojų ir meilės.

Airijoje, pasislėpusi tarp tarsi bangos vilnijančių Vakarų Korko grafystės kalvų, stūkso šimtametė Deverilų šeimos pilis. Joje gyvena trys labai skirtingos, tačiau neišskiriamos merginos: pilies šeimininko duktė, ugninių plaukų ir būdo Kitė Deveril, lengvabūdė jos pusseserė iš Londono Selija ir romi pilies virėjos duktė Bridė. Gimusios tais pačiais 1900 m., merginos kartu užaugo ir atrodė, kad niekas pasaulyje jų negali išskirti.

Bet sustiprėjusi Airijos kova už nepriklausomybę įplieskia karą, kuris atslenka ir į atokiai stovinčią pilį. Švelniai bundanti pirmoji meilė ir liepsningas patriotizmo pliūpsnis ima skaldyti merginų draugystę. Netikėti įvykių posūkiai, aistros, tragedijos ir išdavystė išskiria drauges ir nubloškia jas į skirtingus pasaulio kampelius. Tačiau visų jų širdyse liepsnoja neužgesinama meilė ir ilgesys namams, kuriuose užaugo. Paslaptingoji Deverilų pilis yra vieta, kurią visos trys vadina namais ir svajoja ten sugrįžti.

Savo romanais tikiuosi nuplukdyti jus prie saulėtesnių krantųbet kartu priminti, kad visa, kas nuostabu, yra šalia. Mano knygos – tai pirmiausia meilės istorijos, nes meilė man užvis svarbiausia. Tikiuosi, skaitydami jas juoksitės ne mažiau, nei graudinsitės ir, žinoma, bent valandėlę užsimiršite.

Santa Montefiore
 
 
Mėnesio pasiūlymas. Trijų moterų likimai, kupini netikėtų iššūkių, paslapčių, pavojų ir meilės. Santa Montefiore MEILĖS IR KARO DAINOS. DEVERILŲ ŠEIMOS SAGA 1 KNYGA.
Vakarų Korke, Airijoje, stūksančioje pilyje jau ne vieną šimtmetį gyvena Deverilų šeima. Deverilų protėvis lordas Deverilas ją pastatė žemėje, atimtoje iš O’Lirių šeimos, todėl pilį gaubia prakeiksmas: visi jo įpėdiniai niekada neras ramybės, o jų dvasios kamuosis įkalintos tarp pilies sienų, kol tos žemės bus grąžintos O’Liriams. Tačiau tuo prakeiksmu tiki tik ledi Adelaina Deveril ir raudonplaukė jos anūkė Kitė, kaip ir močiutė turinti dovaną regėti vaiduoklius. Mergaitė labai myli savo močiutę, mat buvo atstumta savo motinos ir nelabai rūpėjo tėvui. Bet ji turi dvi labai artimas drauges: pilies virėjos dukterį Bridę Doil ir paiką, lengvabūdišką pusseserę Seliją, kuri atvažiuoja atostogauti į pilį. Visos trys, nors gimusios tais pačiais 1900 metais, yra labai skirtingos, smagiai leidžia vasaras žaisdamos pilyje, jos soduose, krėsdamos išdaigas, o vėliau, paauglystėje, dalydamosi mergaitiškomis paslaptimis. Deja, idilišką jų pasaulį sudrumsčia prasidėjęs karas ir Airijos kova už nepriklausomybę, kuri neaplekia ir šio užkampio. Kitė įsimyli maištininką Džeką O’Lirį ir įsitraukia į nepriklausomybės kovas... Man nepaprastai patiko rašyti šią knygą! Tai buvo didžiulis iššūkis, bet jis man suteikė stiprybės. Ir labai džiaugiuosi, kad seksiu paskui šioje knygoje sukurtus personažus dar dviejuose romanuose! Patiks, jei patiko... Romantinės dramos ir Lucinda Riley kūriniai. Populiari Didžiosios Britanijos rašytoja Santa Montefiore (Santa Montefjorė) gimė 1970 metais Hampšyre, ištekėjo už garsaus istoriko Simono Sebago Montefiore’s. Jie gyvena Londone, augina dukteris Lili ir Sašą. Rašytoja ilgą laiką gyveno Argentinoje, kur užaugo jos motina. Santa Montefiore skaitytojams puikiai pažįstama kaip romanų „Sodininkas iš Prancūzijos“, „Dvasių medis“, „Namas prie jūros“, „Prarastos meilės jūra“, „Po Italijos saule“, „Nepažįstamoji iš Paryžiaus“, „Neužmiršk manęs“, „Senojo švyturio paslaptis“, „Dėžutė su drugeliu“ autorė.

 

Apie Santa Montefiore

Santa Montefiore

Populiari Didžiosios Britanijos rašytoja Santa Montefiore gimė 1970 metais, Hempšyre, ištekėjo už garsaus istoriko Simono Sebago Montefiore. Savo vaikystę autorė praleido Anglijoje, po mokyklos baigimo kurį laiką gyveno Argentinoje, kur užaugo jos motina ir kurią įvardija kaip vieną iš svarbiausių įkvėpimo šaltinių savo kūrybai, o vėliau grįžo į Didžiąją Britaniją ir apsigyveno Londone, kur augina dukteris Lili ir Sašą.  Autorė skaitytojams kasmet pristato bent po vieną naują knygą, kurių iš viso jau yra parašiusi 16. Santos Montefiore knygos yra išverstos į daugiau nei 20 kalbų, o visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 2 milijonai jos romanų kopijų, žymiausios autorės knygos – „Dvasios medis“, „Namas prie jūros“, „Prarastos meilės jūra“, „Po Italijos saule“, „Nepažįstamoji iš Paryžiaus“, „Neužmiršk manęs“.
Santa Montefiore sako, kad jos knygos turėtų priversti skaitytojus tiek pasijuokti, tiek ir paverkti, bet visų labiausiai – padėti trumpam pabėgti.

Komentaras