Meilės ir karo dainos. Deverilų šeimos saga. 1 knyga

Songs of Love and War

Santa Montefiore

Vertinimas nėra galimas:
94% of 100
(įvertinimai 10)

ISBN kodas: 9786090127285, SKU: 000000000001110785, Originalo kalba: Anglų, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Leidimo metai: 2017-03-28, Viršelio tipas: Kietas, Puslapių skaičius: 480, Formatas: 23,5x14,3x3,3, Knygyne: 14.99, Vertėjas: Renata Valotkienė, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 8,99 € Knygyne 14,99 €

Sutaupote 6€ (40%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

„Meilės ir karo dainos“ – pirmoji trilogijos dalis, pasakojanti apie trijų labai skirtingų, tačiau neišskiriamų moterų likimus, kupinus netikėtų iššūkių, paslapčių, pavojų ir meilės.

Airijoje, pasislėpusi tarp tarsi bangos vilnijančių Vakarų Korko grafystės kalvų, stūkso šimtametė Deverilų šeimos pilis. Joje gyvena trys labai skirtingos, tačiau neišskiriamos merginos: pilies šeimininko duktė, ugninių plaukų ir būdo Kitė Deveril, lengvabūdė jos pusseserė iš Londono Selija ir romi pilies virėjos duktė Bridė. Gimusios tais pačiais 1900 m., merginos kartu užaugo ir atrodė, kad niekas pasaulyje jų negali išskirti.

Bet sustiprėjusi Airijos kova už nepriklausomybę įplieskia karą, kuris atslenka ir į atokiai stovinčią pilį. Švelniai bundanti pirmoji meilė ir liepsningas patriotizmo pliūpsnis ima skaldyti merginų draugystę. Netikėti įvykių posūkiai, aistros, tragedijos ir išdavystė išskiria drauges ir nubloškia jas į skirtingus pasaulio kampelius. Tačiau visų jų širdyse liepsnoja neužgesinama meilė ir ilgesys namams, kuriuose užaugo. Paslaptingoji Deverilų pilis yra vieta, kurią visos trys vadina namais ir svajoja ten sugrįžti.

Savo romanais tikiuosi nuplukdyti jus prie saulėtesnių krantų, bet kartu priminti, kad visa, kas nuostabu, yra šalia. Mano knygos – tai pirmiausia meilės istorijos, nes meilė man užvis svarbiausia. Tikiuosi, skaitydami jas juoksitės ne mažiau, nei graudinsitės ir, žinoma, bent valandėlę užsimiršite.

Santa Montefiore

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 10)
TOP komentarai
 1. 100%
  Pradžioj nelabai, bet vėliau įtraukė ir nebepaleido
 2. Aušra
  100%
  Lengvai skaitoma, įtraukiantis siužetas. Apie Airijos nepriklausomybės kovas, Airijoje gyvenusių anglų išgyvenimus. Meilės istorija, karts nuo karto įsiterpiantys vaiduokliai, suteikiantys mistikos šiai istorijai. Laukiu tęsinio.
 3. Karolina
  100%
  Nuostabi knyga. Iš pradžių skaitant nepatiko ir galvojau, kad ne mano stiliaus knyga, tačiau istorijai įsibėgėjus labai įtraukė. Knygoje randama tiek Airijos istorijos, tiek meilės, labai įdomus siužetas.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()

  Apie autorių

  Santa Montefiore

  Populiari Didžiosios Britanijos rašytoja Santa Montefiore gimė 1970 metais, Hempšyre, ištekėjo už garsaus istoriko Simono Sebago Montefiore. Savo vaikystę autorė praleido Anglijoje, po mokyklos baigimo kurį laiką gyveno Argentinoje, kur užaugo jos motina ir kurią įvardija kaip vieną iš svarbiausių įkvėpimo šaltinių savo kūrybai, o vėliau grįžo į Didžiąją Britaniją ir apsigyveno Londone, kur augina dukteris Lili ir Sašą.  Autorė skaitytojams kasmet pristato bent po vieną naują knygą, kurių iš viso jau yra parašiusi 16. Santos Montefiore knygos yra išverstos į daugiau nei 20 kalbų, o visame pasaulyje jau parduota daugiau nei 2 milijonai jos romanų kopijų, žymiausios autorės knygos – „Dvasios medis“, „Namas prie jūros“, „Prarastos meilės jūra“, „Po Italijos saule“, „Nepažįstamoji iš Paryžiaus“, „Neužmiršk manęs“.
  Santa Montefiore sako, kad jos knygos turėtų priversti skaitytojus tiek pasijuokti, tiek ir paverkti, bet visų labiausiai – padėti trumpam pabėgti.


  Jums taip pat gali patikti...