Melagingas suaugusiųjų gyvenimas. E.knyga

ISBN kodas: 9786090142431, EAN kodas: 9786090142424

LA VITA BUGIARDA DEGLI ADULTI

Elena Ferrante

Vertinimas nėra galimas:
84% of 100
(įvertinimai 5)

SKU: 000000000011002572, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090142424, ISBN kodas: 9786090142431, Puslapių skaičius: 384, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Leidimo metai: 2020-09-01, Formatas: 21,3x14,3x3,2, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Ieva Mažeikaitė-Frigerio

11,16 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Likus dvejiems metams iki mano tėčiui išeinant iš namų, jis mamai pasakė, kad aš labai negraži.

Ar gali būti, kad vieną dieną kieno nors leptelėta ir atsitiktinai nugirsta frazė taip sudrebintų tavo darnų gyvenimą, kad suglumęs ir įskaudintas pasuktum priešinga, nei tikėtasi, kryptimi ir tik vėliau, suradęs jėgų atsitiesti, suvoktum, jog viskas, kas tave iki šiol supo, yra melas? O gal apskritai nėra jokios tiesos, yra tiesiog gyvenimas?

Šiuos ir kitus bręstančiai asmenybei svarbius klausimus savo naujausiame romane gvildena Elena Ferrante, į 48 kalbas išverstų knygų, kurių parduota 12 milijonų egzempliorių, autorė. 2016 m. žurnalas TIME rašytoją pavadino vienu iš įtakingiausių žmonių, ji dažnai įvardijama kaip būsima Nobelio premijos laureatė.

Paslaptingiausia Italijos literatūros žvaigždė Elena Ferrante, visame pasaulyje išgarsėjusi „Nuostabiosios draugės“ tetralogija, grįžta su nauju romanu, kuris mus nukels į jau pažįstamą Neapolį, taip pat regimą paauglės akimis, tik šįkart ji kilusi ne iš skurdžiųjų kvartalų, o iš kultūringo, turtingo Vomero rajono. Aprašomas keblus, skausmingas perėjimas iš paauglystės į suaugusiųjų gyvenimą, intelektualioje aplinkoje augusios merginos pažintis su žemaisiais kvartalais ir jų realybe. Susidūrimas su kitokiu pasauliu, naujos pažintys ir patirtys negrįžtamai užbaigia naivią, laimingą Džovanos vaikystę ir įtraukia į klampų, painų bei melagingą suaugusiųjų gyvenimą.

Ferrante veda skaitytojus į begėdiškai atvirą, gyvastingą, sodriomis spalvomis tapomą savo knygos veikėjų pasaulį, leisdama rinktis – mylėti ar neapkęsti, pasmerkti ar išteisinti, bet nepalikdama abejingų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dar viena stipri, sodri Elenos Ferrantes knyga. Negaliu sutikti su tais, priskiriančiais ją, paauglių literatūrai. Labiau tai mums, tėvams, ženklas, kad reikia su besiformuojančiomis asmenybėmis elgtis apgalvotai, nes kiekvienas žodis gali būti ne taip suprastas ir lemiamas.
 2. 100%
  Tikra itališka istorija!sunkus tas tarpsnis tarp paauglystės ir suaugusiųjų pasaulio...labai mėgstu šitos autorės knygas!
 3. 80%
  Išlaikytas Elena Ferrante stilius - daug Italijos, emocijų, intrigų. Smagiai susiskaitė.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...