50%
50%

Melo kaina

El Club de las Zapatillas Rojas 3. Todo por un sueño

Erika Amber

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 8)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786090136942, ISBN kodas: 9786090136942, SKU: 000000000001111819, Puslapių skaičius: 216, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Originalo kalba: Lietuvių, Leidimo metai: 2019-04-15, Formatas: 23,5x14,3x2,2, Knygyne: 13.99, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina 6,99 €
Knygyne 13,99 €

Sutaupote 7,00 € (50%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Nepaisydami Bostoną užklupusio žiemos speigo, miesto gyventojai, prieš sėsdami prie Kūčių stalo šiltuose jaukiuose namuose, skubėjo užbaigti paskutinių darbų. Delija Kolins irgi skubėjo namo prieš atostogas. Kad ir kaip jai buvo liūdna, kad ir kokia bedugnė tuštuma žiojėjo jos širdyje, moteris vylėsi, kad bent šį vakarą pajėgs atsipalaiduoti. Tikėjosi nors akimirkai nustumti į šalį vienuolika metų širdyje nešiojamą skausmą ir pajusti norą gyventi. Bent trumpam susigrąžinti viltį, kad vieną dieną jos gyvenimas grįš į įprastas vėžes.
Tuo metu kitame miesto gale Klaidas Stifvoteris laukė iki paskutinės minutės, kad niekieno nepastebėtas galėtų palikti biurą. Jis troško vienui vienas užsidaryti tuščiuose namuose ir viskyje paskandinti skausmą. Jis vis dar nebuvo atsigavęs po žmonos mirties.
Tą lemtingą dieną Delija ir Klaidas susitiks akis į akį su savo demonais – du svetimi žmonės gaus po aukso spalvos voką be adreso. O tame voke – kruopščiai saugota jų paslaptis.
Ar tikrai dėl meilės žmogus gali išdrįsti padaryti bet ką? Kam gali pasiryžti, kad išsaugotų didžiausią savo paslaptį?
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 8)
TOP komentarai
 1. 100%
  Istorija apie du žmones, kurie vienas kitam svetimi.
  Jie matėsi tik vieną kartą gyvenime, tačiau, tai nulėmė jų tolimesnį gyvenimą. Jie galbūt ir nebūtų susitikę daugiau, tačiau išsiųsti du identiški laiškai auksiniuose vokuose sujaukė jų abiejų gyvenimus.
  Jiems iš naujo teks išgyventi tas akimirkas, kurias vienam iš jų norėtųsi tiesiog ištrinti iš savo atminties.
  Delija Kolins ir Klaidas Stifvoteris, tai žmonės, kuriuos sieja praeitis, jie susitiko tam, kad pagaliau būtų nutrauktas melas lydėjęs juos abu visą jų gyvenimą.
  Jaunos merginos kančia netekus vaiko ne savo noru paverčia ją stipria ir brandžia moterimi, kuri privalo kovoti ne tik už save, bet ir savo vaiką, kuris galbūt dar tebėra gyvas praėjus vienuolikai metų nuo tada, kai jį pagimdžiusi jauna mergina prarado tą pačią akimirką.
 2. 100%
  Nuostabi knyga apie praradimus, kurie tempia į pražūtį, apie melą, kuris mus skandina, tai daugiau detektyvinis romanas.
 3. 100%
  Nuostabi knyga apie praradimus, kurie tempia į pražūtį, apie melą, kuris mus skandina. Apie žmones, kurie visiškai atsidavė darbui dėl praradimų. Apie moterį, kuri gyvena "pakirptais sparnais" ir negali skirsti. Kol vieną dieną du žmones gauna po voką, kuriuose nuotrauka. Nuotraukos antroje pusėje klausimas "Ar pameni?". Knyga prikaustė taip, kad negalėjau atsiplėšti iki pat galo.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...