Mėlynų siūlų ritė

ISBN kodas: 9786094662546, EAN kodas: 9786094662546

A SPOOL OF BLUE THREAD

Anne Tyler

Vertinimas nėra galimas:
72% of 100
(įvertinimai 14)

ISBN kodas: 9786094662546, EAN kodas: 9786094662546, SKU: 000000000002173655, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 432, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2017-08-01, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 22,1x14,7x3,7, Knygyne: 7.39, Vertėjas: Mėta Žukaitė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina
5,91 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Štai ir dar viena jų keistybė: turėjo talentą apsimesti, kad viskas yra kuo puikiausia. O gal tai visai ir nebuvo keista. Gal tai kaip tik ir įrodė, kad Vitšankų šeima išvis niekuo neišsiskyrė iš kitų.

Anne Tyler (Anė Tailer, g. 1941 m.) – viena žymiausių šiuolaikinių JAV rašytojų, apdovanota Pulitzerio premija, dvidešimties romanų autorė. Daugelio jos romanų veiksmas vyksta Baltimorėje, Pensilvanijos valstijoje, kur gyvena pati autorė ir kur turistams vedamos ekskursijos pagal „Anneʼės Tyler romanų motyvus“.

Baltimorėje gyvena ir naujausios Anneʼės Tyler knygos „Mėlynų siūlų ritė“, tapusios pasauliniu bestseleriu, veikėjai. Tai Abė ir Redas Vitšankai ir keturi jų vaikai, kurių gyvenimai tučtuojau įtraukia mus tarsi sūkurys: Amanda, vyriausia duktė, Džinė, Stiebas – priglobtas į šeimą dar mažas ir likęs joje visam laikui – ir Denis, bene mylimiausias sūnus gal todėl, kad toks nenuspėjamas ir nesugaunamas? Vitšankai – viena tų šeimų, kurios iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip ir visos kitos: su savo nesėkmėmis ir džiaugsmais, vaikais, kurie palieka namus, sukuria savo šeimas, tačiau nenustoja būti vienos didelės dėlionės dalelėmis. Dalelėmis, kurios sukimba netikėčiausiais kampais ir negali egzistuoti viena be kitos. Kaip ir visos šeimos, jie kaimynams ir aplinkiniams rodo gražiąją savo gyvenimo pusę: sėkmingos vaikų santuokos, anūkai, drauge švenčiamos šventės su juoko pliūpsniais verandoje. Tačiau po vandeniu slypi pavydas, vaikų tarpusavio vaidai, tėvų nusivylimas vaikais ir stropiai saugomos paslaptys. Kaip kiekvienoje šeimoje.

Gal todėl „Mėlynų siūlų ritė“ – romanas apie kiekvieną iš mūsų. Apie senstančius tėvus ir augančius vaikus, apie lūkesčius ir nusivylimus, apie gyvenimą, kuris paprastas atrodo tik iš pirmo žvilgsnio. Ši knyga ne apie Vitšankus ir ne apie Ameriką, ji – apie visus mus, kartu besilaikančius už vieno mus rišančio siūlo.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 14)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai įdomi, patiko. Rekomenduoju.
 2. 100%
  Labai patiko knyga. Kiekvienas knygos lapas įtraukė ir nebepaleido. Skaitėsi palengva, nes norėjosi vis pergalvot perskaitytą siužetą.
 3. 100%
  Įdomiai ir jautriai papasakota istorija. Dauguma žmonių, manau, galėtų atpažinti save ar savo artimuosius aprašomosiose situacijose. Šaima, namai, santykiai, darbai, kaimynai, augintiniai tai dalykai, kurie aktualūs kiekvienam. Netikėta paskojimo struktūra taip pat suteikia šiai istorijai žavesio. Dėmesys detalėms leidžia labai aiškiai įsivaizduoti aprašomą aplinką bei vėikėjus - praktiškai jauttiesi jų šeimos nariu. Neįtikėtinai meistriškai supintas siužetas. Buvau pasiilgusi tokios geros literatūros!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...