30%
30%

Meno istorija

The Story of Art

E. H. Gombrich

Vertinimas nėra galimas:
100% of 100
(įvertinimai 12)

ISBN kodas: 9786090114384, EAN kodas: 9786090114384, SKU: 000000000001109959, Spalvingumas: Spalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 688, Leidimo metai: 2014-09-26, Formatas: 25x18x4, Knygyne: 45.99, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Irena Jomantienė

Ypatinga kaina 32,19 € Knygyne 45,99 €

Sutaupote 13,80 € (30%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

E. H. Gombricho „Meno istorija“, pirmą kartą originalo kalba išleista dar 1950 metais, sulaukusi 16 leidimų ir daugelio vertimų į kitas kalbas, iki šiol tebėra neprilygstamas vadovas norintiems pažinti dailės ir architektūros pasaulį. 

Šiame meno istorijos veikale profesorius Gombrichas išsamiai apžvelgia svarbiausius architektūros ir dailės reiškinius per visą kultūros istoriją – nuo akmens amžiaus urvų piešinių iki šiuolaikinio eksperimentinio meno. Ilgametį knygos populiarumą nulėmė gausios autoriaus žinios, subtilus estetikos jausmas, sugebėjimas atskleisti meno kūrinio žavesį, parodyti stilių įvairovę, jų sąsajas ir savitumą. Kiekviename kūrinyje autorius geba įžvelgti praeities žymes ir ateities užuomazgas, todėl tiesia gyvą grandinę, siejančią mūsų dienų meną su piramidžių laikų kūryba.

Paprastai ir aiškiai atskleidžiamas pasaulinio meno lobynas padės suvokti ir pajusti meno kūrinių savitumą ir jų svarbą bei poveikį pasauliniam kultūros kontekstui.

Prof. Ernstas Hansas Gombrichas (Ernst Hans Gombrich) (1909-2001) – iš Austrijos kilęs britų meno istorikas, dirbęs Valburgo institute Londone, 1959-1976 m. – Londono universiteto antikinės kultūros istorijos profesorius. Parašė daugybę žymių estetikos, meno psichologijos veikalų.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 12)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nuostabus vadovas po meno istorijos platybes. Planavau šią knygą įveikti per metus (visgi tai ne romanas su intriguojančiu siužetu), tačiau smalsumo vedama sukrimtau daug greičiau. Puikiai sudėliota meno chronologija, atsakanti į klausimus kas, kaip, kur, kodėl. Patiko greta istorinių faktų organiškai įsipynę įdomesni faktai iš menininkų biografijų. Verta garbingos vietos asmeninėje bibliotekoje.
 2. 100%
  Nuostabi knyga, padedanti suvokti dailę ir architektūrą. Džiaugiasi tie, kas turi šią knygą savo namų bibliotekoje. Rekomenduoju.
 3. 100%
  Labai patiko knygos nuoseklumas, meno istorija neapkrauta nuobodžiais faktais, autorius pasirenka savitą ir įdomų būdą kaip pateikti istoriją, todėl ji įtraukia taip, kad net smalsu, kas bus toliau, kokius taškus pasirinks perteikti vieną ar kitą laikotarpį. Tai neabejotinai įdomiausias gidas po meno istoriją, kuriuo teko kada vadovautis. Patiko ir tai, kad pateiktos reprodukcijos visų kūrinių, kuriuos tik aprašo, o beskaitant knygą, tenka ne kartą atsiversti jau autoriaus aptartus kūrinius ir prisiminti kas ir kaip. Nenuostabu, kad ši knyga turėjo jau daugiau nei dešimt leidimų ir vis kas kartą patobulintų. Rekomenduoju meno mylėtojams.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...