20%
20%
Nauja
Nauja

Mėnulio sesuo

THE MOON SISTER

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
96% of 100
(įvertinimai 19)

SKU: 000000000002178911, EAN kodas: 9786094663543, ISBN kodas: 9786094663543, Leidimo metai: 2018-11-28, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 696, Formatas: 22,1x14,7x5,7, Knygyne: 16.59, Vertėjas: Kristina Miliūnienė, Leidykla: Tyto alba UAB

Ypatinga kaina 13,27 €
Knygyne 16,59 €

Sutaupote 3,32 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Pasitikėk savo nuojauta, Tige, ji niekada tavęs neapvils.
Tėtis Atlantas yra tai sakęs man daug kartų.

Lucinda Riley (Liusinda Raili) – Airijoje gimusi rašytoja, kurios knygos išverstos į 30 kalbų; pasaulyje jų parduota daugiau nei 15 milijonų egzempliorių. Ciklas „Septynios seserys“ – pasakojimas apie įvaikintas seseris, moteris-mįsles, ieškančias savo tikrųjų šaknų. Pirmosios keturios ciklo knygos tapo pasauliniais bestseleriais, pagal jas Holivude ruošiamasi kurti serialą.

„Mėnulio sesuo. Tigės istorija“ – apie penktąją iš seserų, pavadintų Plejadžių žvaigždžių vardais. Tigė nuo mažens buvo ypatinga. Iškeliavusi dirbti į Škotiją, atokų Kinerdo dvarą, ji pamilsta jo savininką Čarlį. Tačiau greta gyvenantis senas čigonas Čilis sako, kad jam lemta parvesti Tigę namo – į Ispaniją, Granadą, kur daugybę amžių gyveno jos šeima.
Ir Tigė leidžiasi į Sakromontės urvus, kur kadaise gyvenę čigonai turėjo palikti savo namus dėl pilietinio karo. Ten ji suranda tai, kas liko iš jos šeimos, ir sužino nepaprastą istoriją apie žmones, galėjusius numatyti ateitį, apie savo senelę – geriausią flamenko šokėją. Suradusi savo šeimą, ji tikisi rasti ir atsakymus į klausimus, kuriuos kelia jos širdis.
Nuo Škotijos iki Ispanijos, nuo Niujorko iki Pietų Amerikos Tigė vynioja praeities giją, vis giliau grimzdama į šeimos praeitį. Akylai stebima aiškiaregystės dovaną turinčios brujos ji atranda savyje gydymo talentą. Bet likimas verčia Tigę apsispręsti – likti su ką tik rasta savo šeima ar grįžti į Kinerdą, kur laukia Čarlis…

Svaiginanti Tigės istorija – tarsi flamenko šokis, kur susipina aistra, nuojauta, likimas ir meilė.
Kas laukia kitų seserų? Ar seserų tėvas Atlantas iš tiesų mirė? Istorijos tęsiasi.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. Milda
  100%
  Puiki, kaip ir visos šio ciklo knygos.
 2. Milda
  100%
  Puiki, kaip ir visos ciklo knygos
 3. Viktorija
  100%
  Kadangi prieš tai buvusi knyga, man pasirodė kol kas prasčiausia iš visos šios serijos, ši knyga viską atpirko. Ypač dabarties istorija. o autorė ir toliau stebina savo noru knygose gilintis į kitas tautas. Nekantriai laukiu tęsinio!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...