Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 
21.9 cm
14.6 cm
-30%

Mergina su drakono tatuiruote

Stieg Larsson

576 p., kietas virš.,

21,9x14,6x4,6 cm,

Obuolys, Media Incognito Leidykla, UAB, 2010,

ISBN 9789955734574,

Prekės kodas 9789955734574.

Klubo kaina:
9,86
Knygyne:
14,09
Sutaupote:
4,23  (30% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Geriausi Komentarai

Vaida
 
Pradžia knygos skaitėsi gana sunkiai, bet veliau tikrai užkabino. Geras detektyvas, nekantrauju perskaityti likusias serijos dalis:)
Jovita
 
Neapsakomai įdomi ir įtraukianti istorija..

Apie knygą

Kaip ištirti nusikaltimą, įvykdytą prieš 40 metų? Stiego Larssono (1954-2004) Millennium trilogija yra unikalus literatūrinės sėkmės pavyzdys tiek tarp kritikų, tiek tarp skaitytojų. Ji užkariavo visus įmanomus bestselerių sąrašus Europoje ir pasaulyje. Tarptautinė knygų leidybos sensacija, Nr. 1 bestseleris Prancūzijoje daugiau nei 35 savaites (aplenkęs net Harį Poterį!), perkamiausia visų laikų knyga Danijoje (neskaitant Biblijos), kurios parduota daugiau nei 27 milijonai egzempliorių – ir tai ne pabaiga! Pirmoji knyga „Mergina su drakono tatuiruote“ (dar žinoma pavadinimu „Vyrai, nekenčiantys moterų“) buvo ekranizuota į ne mažiau populiarų kino filmą, savo versiją ruošia Holivudas… Įspėjame: kai atversite knygą, atgal kelio nebebus. Harieta Vanger dingo kaip į vandenį prieš 40 metų. Jos senelis Henrikas lyg šiol įsitikinęs, kad Harietą nužudė kažkas iš jų giminės – tą lemtingą dieną visi buvo susirinkę į atokioje saloje pastatytą įspūdingą Vangerių šeimos vasarnamį. Įtarti galima daugelį iš tarpusavyje kovojančio įtakingo klano, bet įrodymų nėra… Išskyrus kasmet per gimtadienį senoliui paštu atkeliaujančią dovaną – džiovintų gėlių puokštę, lygiai tokią pat, kokią jam gyva būdama dovanodavo anūkė Harieta. Jausdamas kasdien artėjantį gyvenimo saulėlydį, Henrikas Vangeris nusprendžia darsyk pabandyti įminti neįmenamą mįslę. Tyrimui atlikti pasamdomas žurnalistas, reputaciją praradęs „Millenium“ leidėjas Mikaelis Bliumkvistas bei Lisabet Salander, smarki ir nepritampanti prie visuomenės, bet ypač protinga kompiuterių įsilaužėlė, kuri specializuojasi asmenybių tyrimuose. Šioje knygoje rasite visko – žmogžudystė, šeimos saga, meilės istorija, finansinė intriga, trilerio įtampa… Aišku tik viena: geriau nestoti skersai kelio merginai su drakono tatuiruote... 

2009 metais pelnė Anthony Award už geriausią pirmąjį romaną.
2009 metais pelnė Macavity Award už metų geriausią debiutinį detektyvą.
2010 metais pelnė Barry Award už geriausią dešimtmečio detektyvą.

 

Apie Stieg Larsson

Straipsniais apie fašizmą, rasizmą ir dešiniojo sparno ekstremizmą pagarsėjęs, už darbo stalo miręs švedų žurnalistas Stiegas Lsarssonas (1954-2004) paliko tris nepublikuotus romanus. Jie tapo Millennium trilogija. „Mergina su drakono tatuiruote" - pirmoji trilogijos knyga, visame pasaulyje sukėlusi sensaciją. Pasipylė literatūrinės premijos: skandinavų  „Glasnyckeln", britų „Galaxy British Book Award", Pietų Afrikos „Exclusive Books Boeke Prize", amerikiečių „Anthony Award".

Komentaras