30%
30%
Nauja
Nauja

Mergina iš Italijos

The Italian Girl

Lucinda Riley

Vertinimas nėra galimas:
88% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, EAN kodas: 9786094664090, ISBN kodas: 9786094664090, SKU: 000000000002181210, Puslapių skaičius: 576, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2019-07-03, Formatas: 22,1x14,7x4,8, Knygyne: 17.99, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Kristina Miliūnienė

Ypatinga kaina 12,59 €
Knygyne 17,99 €

Sutaupote 5,40 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Lucinda Riley (Liusinda Raili) gimė Airijoje. Pirmą savo knygą ji parašė būdama dvidešimt keturių metų, baigusi ankstyvą karjerą kine, teatre ir televizijoje. Jos knygos išverstos į 35 kalbas, visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 20 milijonų egzempliorių. Jos knygos nuolat yra Sunday Times ir New York Times bestselerių sąrašuose.

„Mergina iš Italijos“ – romanas apie muziką ir meilę. Rozana Meniči pirmą kartą sutiko įžymųjį gražuolį Robertą Rosinį būdama vienuolikos. Jaunas tenoras Neapolyje – tikra žvaigždė, moterų numylėtinis; iš drovios mergaitės, susiruošusios dainuoti šeimos šventėje, jis nesitikėjo išgirsti nieko ypatingo.

Tačiau vos tik išgirdęs Rozanos balsą jis nebegalėjo daugiau galvoti apie nieką – toks nuostabus ir išskirtinis jis buvo. Po šešerių metų Robertas ir Rozana vėl susitinka Londono operoje ir supranta, kad jų likimai amžiams sujungti draugėn. Sujungti ne tik jų talentų, jų nepakartojamų balsų ir aistros operai, bet ir aistros vienas kitam. Jausmo, kuris degina ne tik juos, bet ir visus, kas priartėja prie įsimylėjėlių, – taigi ir Rozanos sesers Karlotos, brolio Niko ir kitų gyvenimus.

Aistringa meilė virsta apsėdimu… Bet Rozana ima suprasti, kad jų sąjungą persekioja praeities įvykiai, kurių nei pakeisti, nei išvengti neįmanoma. Ir kad jai teks gyventi nuolat blaškantis tarp nenugalimos aistros Robertui ir neįveikiamo noro atkeršyti jam už viską, ką jis yra padaręs.

„Mergina iš Italijos“ – tai romanas, skambantis kaip aistringa operos arija. Tai istorija apie kuklią mergaitę iš Neapolio, dėl savo talento patyrusią išdavystę, aistrą ir šlovę.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai idomi, itraukianti istorija
 2. 100%
  Tai naujas šios mėgstamos rašytojos romanas, kuris prikausto ir išlaiko dėmesį iki paskutinės eilutės. Vė dėmesio centre meilė žmogui, bet ir muzikai, atsakomybė, šeima, artimi žmonės. Bet šį kartą meilė, keista, užvaldanti jausmus ir atimanti protą, meilė, kuri prasideda nuo vienuolikos metų ir eina per visą gyvenimą, tik sūnaus liga ir baisios pasekmės priverčia Rozaną priimti teisingą sprendimą, nes jai gėda dėl to, kaip elgėsi, apie nutrauktus ryšius su daugeliu žmonių, kuriems labai rūpėjo. Meilė nedingo, bet Rozana subrendo ir ėmėsi savarankiškai priimti sprendimus. Įdomi romano kompozicija, kiti veikėjai, romano pabaiga.
 3. 80%
  Žiūrėdama rašytojos tinklapį vis galvojau kada pagaliau pasirodys vertimas lietuvių kalba. Tikėjausi kažko panašaus kaip „Vidurnakčio rožė“, „Levandų sodas“ ar kt. L. Riley knygos, kur dabarties įvykiai susiję su praeities. Tačiau teko nusivilti, nes istorija, nors ir rutuliojasi nuo senesnių laikų, bet viskas eina chronologiškai, nėra didelių ekskursų į ateitį (nebent rašomo laiško ištrauka, bet....). Kita vertus istorija įtraukianti, paveiki ir sunku paleisti knygą iš rankų.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...