24%
24%
Nauja
Nauja

Mergina iš laiško

The girl in the letter

Emily Gunnis

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

SKU: 000000000002184564, EAN kodas: 9786094664946, ISBN kodas: 9786094664946, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 336, Leidimo metai: 2020-07-23, Formatas: 22,1x14,7x3,3, Knygyne: 15.49, Leidykla: Tyto alba UAB , Vertėjas: Inga Čepulienė

Ypatinga kaina 11,78 € Knygyne 15,49 €

Sutaupote 3,71 € (24%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Esi mano dukra, nors mudvi sieja ne kraujo, o širdies ryšys, ir toji širdis dūžta suvokus, kad savo ketinimais tik dar labiau pagilinsiu tą skausmo jūrą, per kurią tau teko bristi ilgus aštuonerius savo gyvenimo metus.
Emily Gunnis – buvusi televizijos režisierė, šiuo metu su šeima gyvenanti Braitone. Ji – viena iš keturių garsios britų rašytojos Penny Vincenzi dukterų, nuo vaikystės norėjusi rašyti romanus, kaip ir mama. „Mergina iš laiško“ – debiutinis jos romanas, sukrėtęs ir pavergęs daugybę skaitytojų, išverstas į 17 kalbų.
Tai tikrais faktais paremta pribloškianti istorija apie daugybės vienišų motinų ir jų kūdikių likimus. Apie Šv. Margaritos namus, į kuriuos būdavo atiduodamos pastojusios merginos, ir tas kančias, kurios laukė tiek nelaimingų motinų, tiek prievarta atimtų ir įvaikintų jų kūdikių.
Saseksas, 1956-ieji. Aivė Dženkins laukiasi kūdikio, tačiau būsimasis tėvas nesiruošia turėti su ja nieko bendra. Mama nuo jos nusigręžia, leisdama patėviui ištaisyti šeimą užklupusi nešlovę – išsiųsti nėščią Aivę į Šv. Margaritos namus. Iš šių namų Aivė niekada nebeišeis… Tačiau išeis jos dukra. Į svetimą šeimą.
Londonas, 2017-ieji. Jauna žurnalistė Samanta Harper, viena auginanti dukrą, labiau už viską trokšta sukrečiančios istorijos. Kartą grįžusi namo ji randa savo močiutę užsnūdusią ties laišku, kurio turinys Samantą pribloškia. Tai laiškas, kurį siaubo apimta Aivė rašė savo vaiko tėvui iš Šv. Margaritos namų, maldaudama ją išvaduoti. Kaip laiškas pateko pas jos močiutę? Kas nutiko kūdikiui? Įsitraukusi į tragiškos istorijos tyrimus ji sužino ir apie paslaptingų mirčių virtinę, sekančią šių nelaimingųjų pėdsakais. Šv. Margaritos namai tuoj bus nugriauti; Samanta turi tik keletą valandų, kad išsiaiškintų šešiasdešimties metų senumo paslaptį, kitaip tiesa, slypinti taip arti namų, dings amžiams. Ji nemanė, kad nelaimingos merginos likimas bus tiesiogiai susijęs su ja pačia… 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Patiko. Labai idomiai ir greitai susiskaite:)
  2. 80%
    Jausmingas ir kraupus romanas, kuriame atskleidžiama protu nesuvokiama netekėjusių ir vaikų besilaukiančių merginų padėtis 6-to dešimtmečio Anglijoje, prie kurių niekinimo ir kankinimų prisidėjo dviveidė godulio užvaldyta bažnyčia, žmogiškumą praradusios vienuolės ir viskam abejinga to meto visuomenė; su parsidavusiais gydytojais ir korumpuotomis vaikų įvaikinimo tarnybomis priešakyje. Struktūriškai kūrinys susideda iš kelių dalių, tačiau stipriausia iš jų – nepagrąžintas merginų gyvenimas Šv. Margaritos namuose. Tiems kam įdomi ši tema, rekomenduoju pažiūrėti du kino filmus: „Magdalenos seserys“ (2002) ir „Filomena“ (2013), kurių atgarsius bei atskirus epizodus rasite ir šioje sukrečiančioje knygoje.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...