Mergina iš Samer Hilio

ISBN kodas: 9789955137016, EAN kodas: 9789955137016

That Girl from Summer Hill

Jude Deveraux

Vertinimas nėra galimas:
87% of 100
(įvertinimai 20)

Knygos formatas: Popierinė knyga, SKU: 000000000002173254, ISBN kodas: 9789955137016, EAN kodas: 9789955137016, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 432, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2017-07-01, Formatas: 22x15x3,7, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Dalia Paslauskienė

Ypatinga kaina
12,17 €
Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Ugningosios Keisės Redik ir Holivudo žvaigždės Teito Landerso susidūrimas Virdžinijos vasaros karštyje sukelia uraganą. Keisė, buvusi prabangaus restorano šefė, į pirmą vietą savo gyvenime iškėlusi karjerą, nesupranta, dėl ko miestelio merginos eina iš proto. Vos pamačiusi Teitą Landersą, ji susidarė tvirtą nuomonę: vaikinas gražus, bet pasipūtęs ir nėmaž nepanašus į savo buvusį svainį Devliną, kuris vietinio teatro „Puikybės ir prietarų“ spektaklyje vaidina Vikemą kartu su Teitu, atliekančiu Darsio vaidmenį. Keisė netikėtai irgi įtraukiama į spektaklį ir tampa Elizabeta Benet. Skirtingai nei kitos merginos, ji nusiteikusi nedievinti Holivudo žvaigždės, nes iš Devlino apie jį prisiklausė baisių istorijų. Tačiau pradėjus repetuoti, Keisė pamažu pajunta Teitui potraukį — pasirodo, vyriškis kur kas žemiškesnis, nei ji tikėjosi. Artėjant spektaklio premjerai, merginai tenka priimti sunkų sprendimą — kuo tikėti: nuskriaustuoju Devlinu ar Teitu, kurio šiurkšti arogancija galbūt tėra tik šarvas? Keisei patinka, kaip, kaskart susilietus su Teitu, ją nupurto elektra, bet ar ji rimtai nudegs?

 

Pradėdama naują romanų seriją, kurios veiksmas vyksta Virdžinijos valstijos Samer Hilio miestelyje, New York Times pripažinta bestselerių autorė perkelia Jane Austen „Puikybę ir prietarus“ į teatro sceną... ir dvidešimt pirmą amžių.... Kunkuliuojantis jausmais ir nuostabiai kitoniškas literatūros klasikos perpasakojimas.
* Kirkus Reviews

Puiki naujos trilogijos pradžia... Šia knyga mėgausis ir Austen, ir Deveraux gerbėjai.
* Publishers Weekly

Deveraux startuoja su nauja romantine trilogija, kurios veiksmas vyksta mažame Samer Hilio miestelyje, pamalonindama skaitytojus nuostabia pasaka apie meilę, aistrą ir nežinomybę.
* Booklist

Tai išties fantastiška pradžia naujutėlaitei Deveraux romanų serijai! Nors ir šiuolaikiškai perdaryta, „Puikybė ir prietarai“ išlieka amžina klasika. Keisė yra miela Elizabeta Benet, o štai Teitas — visų Ponų Darsių kvintesencija. Taip jie savaime tampa pora, kurių aistra skaitytojai mėgausis iki pat pabaigos.
* RT Book Reviews

Ar „Mergina iš Samer Hilio“ nuvers nuo sosto „Puikybę ir prietarus“? Žinoma, ne — todėl pastarasis romanas ir yra klasika. Bet pasitelkusi Jane Austen siužetą, Deveraux išmoningai supina puikią istoriją, paversdama ją romanu, nuo kurio neįmanoma atsiplėšti.
* BookPage

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 20)
TOP komentarai
 1. 100%
  Man labai patiko, kadangi knyga panaši į "Puikybė ir prietara" dalis siužeto ne toks pat, bet labai mėgavausi skaitymu
 2. 100%
  Nuostabi knyga labai patiko tai, kad įtrauktas ,,Puikybės ir prietarų" spektaklis, o ir visa knyga įdomi nuo pradžios iki galo.

 3. 100%
  Labai patiko knyga, Puikybe ir Prietarai musu laiku. Persipina gyvenimo ir ruosemo spektaklio . Buvo vietų kai juokiausi iki ašaru,čia jei turi gera vaizduote, ir matai kaip turetu viskas atrodyti
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...