20%
20%
Nauja
Nauja

Mergina rūke

La ragazza nella nebbia

Donato Carrisi

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimai 5)

Featured Product: Ne, SKU: 000000000002178680, EAN kodas: 9786094442698, ISBN kodas: 9786094442698, Leidimo metai: 2018-11-15, Kalba, iš kurios versta: Italų, Originalo kalba: Italų, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Puslapių skaičius: 320, Formatas: 21,6x14,4x2,5, Knygyne: 15.49, Vertėjas: Morta Simonaitytė, Leidykla: SOFOKLIS, UAB

Ypatinga kaina 12,39 €
Knygyne 15,49 €

Sutaupote 3,10 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Teisingumas nekelia reitingų. Teisingumas niekam neįdomus. Žmonės trokšta siaubūno... Ir aš jiems duosiu tai, ko jie trokšta.

Naktį, kai viskas amžiams pasikeitė, ledas ir rūkas dengė Avešą, giliame Alpių slėnio šešėlyje glūdintį miestelį. Gali būti, kad dėl prastų oro sąlygų specialiojo agento Fogelio automobilis įvažiavo į griovį. O galbūt priežastis visai kita?
Vyras nenukentėjo, bet patyrė šoką: jis nepamena, nei kaip, nei kodėl ten atsidūrė. Aišku tik viena – šiandien specialusis agentas jau turėtų būti toli nuo Avešo.
Praėjo du mėnesiai, kai Ana Lu dingo rūke. Du mėnesiai nuo tada, kai Fogelis ėmėsi tirti bylą, kuri iš pabėgimo virto pagrobimo tyrimu, o vėliau – didžiuliu žiniasklaidos ažiotažu.
Toks Fogelio metodas: jo nedomina DNR, jis neišmano, kaip panaudoti kriminalinių tyrimų komandos radinius, tačiau sugeba manipuliuoti žiniasklaida, pritraukti kamerų dėmesį, užkariauti vietą pirmuosiuose puslapiuose, gauti lėšų tyrimui pasitelkdamas žiūrovus prie televizorių ekranų. Paskelbti auką šventąja ir paskui susektą siaubūną įkišti į kalėjimą.
Praėjus dviem mėnesiams specialusis agentas Fogelis turėtų būti toli. Kodėl tuomet jis vis dar čia? Kodėl įvyko nelaimingas atsitikimas? Ir, svarbiausia, jeigu jis nenukentėjo, kieno tas kraujas ant jo drabužių?

Donato Carrisi (g. 1973) studijavo teisės mokslus, specializavosi kriminologijos ir etologijos srityse, nuo 1999 m. dirba scenaristu, taip pat yra aštuonių romanų autorius. Mergina rūke laikomas pačiu paslaptingiausiu, genialiausiu ir labiausiai sukrečiančiu trileriu. 2018 m. pagal šią knygą pastatytas filmas tuo pačiu pavadinimu, kurį kuriant D. Carrisi debiutavo kaip režisierius.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 5)
TOP komentarai
 1. Jūratė
  100%
  Labai patiko ši knyga, skaičiau neatsitraukdama. Suntrigavo mane jau nuo pat pradžių įdomus, nenuspėjamas siužetas. Kai jau atrodo, kad viskas kaip ir aišku, staiga paaiškėja, kad galiu galvoti iš naujo, nes pateikiama kokių nors detalių, kad įtariamųjų sąraše pas mane kurį laiką buvo ir pats specialusis agentas Fogelis. Jis turi gebėjimą manipuliuoti žiniasklaida, svarbiausia ne teisingumas, o kuo greičiau rasti siaubūną ir jį nuteisti, net ir be dingusios mergaitės lavono. Pabaiga labai netikėta, nekantrauju pamatyti ir filmą.
 2. Dalia
  100%
  Labai geras ,stulbinantis detektyvas,pabaiga tai sokiruojanti.Butinai paziuresiu filma.Rimtu detektyvu megejams tikrai rekomenduoju.
 3. Laura
  100%
  Knyga nukelia į nedidelį Alpių miestelį, o tokia uždara teritorija parastai žadina smalsumą, kuria intrigą. Ir tai yra didelis šio romano privalumas. Tai knyga, kuri mėgsta priblokšti savo skaitytoją, kuris jau kaip ir susidėlioja visus siužeto akcentus ir staiga vos ne viskas apsiverčia aukštyn kojom. Ir dar vienas privalumas, rašytojo stilius, skaityti nėra sunku ar nuobodu. Kaip tik, perskaičius šį romaną, norėtųsi perskaityti ir kitų D. Carrisi kūrinių
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()