20%
20%

Mergina su perlo auskaru

ISBN kodas: 9789955135722, EAN kodas: 9789955135722

Girl With a Pearl Earring

Tracy Chevalier

Vertinimas nėra galimas:
86% of 100
(įvertinimai 16)

SKU: 000000000002165103, EAN kodas: 9789955135722, ISBN kodas: 9789955135722, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 288, Leidimo metai: 2015-11-10, Formatas: 21,2x14x2,3, Knygyne: 9.79, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Darius Darius Kaunelis

Ypatinga kaina 7,84 € Knygyne 9,79 €

Sutaupote 1,95 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Intriguojantis ir labai nuoširdus pasakojimas apie septyniolikto amžiaus Olandiją. Psichologiškai subtiliai vaizduojama menininkų sluoksnio, kuriam romane atstovauja žymus to laikotarpio dailininkas Janas Vermeris, šeima bei aplinka ir neturtingųjų būties paveikslai, įkūnijami jaunos merginos Grėtės bei jos artimųjų. Šie du visuomenės sluoksniai, vidinė ir išorinė jų gyvenimo tikrovė, pindamiesi romane sukuria emociškai sodrų ir itin informatyvų menininkų „aukso amžiaus“ Olandijos miesto vaizdą.

Romanas „Mergina su perlo auskaru“ netrukus sudomino ir kino kūrėjus. Įstabus to paties pavadinimo filmas buvo pristatytas trims „Oskaro“ apdovanojimams gauti.

Atsiliepimai
Chevalier yra detalių ir įsimenamų personažų meistrė... Per smulkiausias detales ji įveda skaitytoją į paveikslo pasaulį, į jos tyrinėjamo meno šedevro nuotaiką: kintančią, paslaptingą, vietomis – nepakeliamai aitrią. Kartais ta nuojauta yra tokia intensyvi, kad skaitytojas aplink save gali ją beveik patirti, pajusti paveikslo dvasios alsavimą.* The Times... Puikus romanas, kupinas paslapties, prisodrintas atmosferos... kuri atskleidžia pačius paveikslo atsiradimo pagrindus... Jo skaitytojas patiria tikrai nuostabių išgyvenimų.* The GuardianJau vien kaip istorinis romanas „Mergina su perlo auskaru“ yra įtikinamas, bet dar labiau jis žavi kaip žmogiškosios priginties studija su ištobulintu pavėluotos intrigos atsiskleidimo mechanizmu. Chevalier šiam puikiam ir sykiu skausmingam siužetui suteikia dėmesį prikaustantį aistros, įniršio ir įžvalgų žaismo koloritą.* The Irish Times


Puikiai parašyta, paslaptinga ir kone sukrečianti knyga – skaitydamas gali patirti stiprių išgyvenimų.
* Deborah Moggach

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 16)
TOP komentarai
 1. 100%
  Girdėjau daug rekomendacijų paskaityti šią knygą ir skaitydama nesigailėjau. Autorė puikiai sugeba žodžiais perteikti vaizdinius. Skaitydama vaizduotėje regėjau realius tuometinės aplinkos paveikslus. Taip pat buvo įdomu surasti realius Jano Vermeerio kūrinius kurie romane įtraukiami į siužetą bei įvertinti tai kaip jie apibūdinami, ieškoti darbuose elementų kurie paminimi romane.
 2. 100%
  Beveik nemokanti skaityti ir rašyti, bet pastabi, protinga ir išsiskirianti savo išvaizda Grėtė, po tėvo nelaimės, tampa Dailininko šeimos kambarine. Ji subtiliai stebi Dailininką, jo darbus, įsilieja į jo kūrybą visomis prasmėmis, nors beviltiškai tenka laviruoti tarp kitų šeimos narių, netgi įgyti priešų. Tai subtilus pasakojimas apie 17 amžiaus menininką taip ir iki galo neatskleidžiant jo sielos gelmių. Ir tvirtą savo vidumi mergaičiukę, kuri yra taip pat meniškos sielos. Ir gana intriguojanti pabaiga.
 3. 100%
  Nuostabi knyga,atskleidžianti ne tik paveikslo atsiradimo istoriją, bet ir leidžianti įsigilinti į jaunos merginos, paveikslo modelio, jausmus ir išgyvenimus.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...