30%
30%

Mergyt, atmerk akis

ISBN kodas: 9786094840418, EAN kodas: 9786094840418

Rachel Hollis

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

SKU: 000000000002181234, ISBN kodas: 9786094840418, EAN kodas: 9786094840418, Puslapių skaičius: 240, Leidimo metai: 2019-07-04, Viršelio tipas: Minkštas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 21x14,5x1,8, Knygyne: 15.69, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
10,99 €
Knygyne
15,69 €

Sutaupote 4,70 € (30%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ar kada nors jautei, kad gyveni pagal daugybę taisyklių, kurias nustato kiti, ir neturi kito pasirinkimo? Jei taip, Rachel Hollis sako Tau: TAI – MELAS!

Ši knyga apie beprasmes taisykles, skaudų melą ir vieną svarbią tiesą – Tu pati esi atsakinga už tai, kokia esi ir ar esi laiminga.
 Ar kada nors pagalvojai, kad: 
 •               nesi nei gera, nei protinga?
 •       nesi pakankamai liekna?
 •       nenusipelnai tikros meilės?
 
Ar niekada neatrodė, kad: 
 •                esi bloga motina?
 •        esi pati kalta, jog su tavimi blogai elgiasi?
 •                esi eilinė nevykėlė be perspektyvų?

Rachel Hollis, kuriai labiau už visus rūpi pasaulinis moterų įgalinimas, sako: Paistalai! Gryniausias melas! Tai melas, kurį bruka visuomenė, žiniasklaida, kartais net „geranoriški“ artimieji. Tas nesąmones kartojame patys ir girdime iš aplinkinių taip dažnai, kad aklai  patikime ir priimame kaip savaime suprantamą dalyką... STOP!

Pivalai suvokti, kad PATI pasirenki būti laiminga, PATI kontroliuoji ir kuri savo gyvenimą. Patikėk, nebus lengva, kol nesugriausi mitų, kurie tau trukdo. Privalai atpažinti ir paneigti melą, kuriuo patikėjai ir kuriuo rėmeisi visą gyvenimą.

Baik medituoti, slapstytis, nustok bijoti, kaltinti save, liaukis teisintis, kad kažko nesugebi. Nutrauk neigiamą vidinį dialogą, nustok smurtauti prieš savo kūną, neatidėliok pokyčių rytojui, pirmadieniui, kitiems metams. Nustok verkšlenti dėl to, kas nutiko, ir suimk gyvenimo vadžias į savo rankas. Pakilk ir nusibrauk vakarykštes ašaras, pamiršk nuoskaudas ir pradėk iš naujo...

Mergyte, atmerk akis ir laikyk gyvenimą savo rankose! 

Rachel Hollis atvirai ir drąsiai pasakoja šimtus juokingų, keistų, trikdančių, liūdnų ar beprotiškų istorijų, atskleidžiančių ir nagrinėjančių melagingas nuostatas, kurios pavertė ją niurzga ir paniurėle, pateikdama konkrečių praktinių patarimų, padėjusių jai atsitokėti ir prisikelti naujam gyvenimui., Ji skatina, drąsina, linksmina ir kartais net paragina spyriu į „minkštąją“, įtikinėdama daryti viską, ko reikia, kad taptumėte pasitikinčia savimi ir pilna gyvenimo džiaugsmo asmenybe.

Vos pasirodžiusi knyga „sprogo“ – 2018 metais ji tapo bestseleriu. 

#1 PASAULINIS LEIDYBOS FENOMENAS, ĮKVĖPĘS MILIJONUS MOTERŲ KEISTI GYVENIMĄ 

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Jėrinaitė
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
 1. 60%
  Kai nieko nesinori rimto skaityti
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...