-10% su kodu: RUDUO

Mes prieš jus

ISBN kodas: 9786090143872, EAN kodas: 9786090143872

Vi mot er

Fredrik Backman

Vertinimas nėra galimas:
99% of 100
(įvertinimai 17)

ISBN kodas: 9786090143872, EAN kodas: 9786090143872, SKU: 000000000001111886, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Puslapių skaičius: 424, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Švedų, Leidimo metai: 2021-01-29, Formatas: 21,3x14,3x3,6, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Virginija Jurgaitytė

Ypatinga kaina
18,03 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Fredriko Backmano (g. 1981 m.) debiutinis romanas „Gyveno kartą Uvė“ tapo tikra sensacija ne tik gimtojoje Švedijoje, bet ir daugybėje šalių. Dabar rašytojo bibliografijoje – jau devyni romanai, išversti į daugiau nei 25-ias kalbas. Lietuviškai išleista „Gyveno kartą Uvė“, „Močiutė siunčia linkėjimų ir atsiprašo“, „Čia buvo Brita Marija“, „Lokių miestas“. 


Miškų apsuptas Lokių miestas, Bjornstadas, tapęs namais nedidelei, sunkiai dirbti įpratusių žmonių bendruomenei, kuri nesitiki, kad gyvenimas turi būti paprastas ar teisingas. Tačiau miestelis visuomet didžiavosi savo ledo ritulio komanda. Tad jos išnykimo grėsmė vietiniams – smūgis žemiau juostos. Druska ant žaizdos tampa geriausių komandos žaidėjų persikėlimas į kaimyninio miesto Hedo ledo ritulio komandą. Tai vėl įvaro pleištą Lokių mieste: tarp bendraklasių, tarp kolegų, tarp draugų ir kaimynų. Atsiradęs gelbėtojas, perkantis Bjornstado fabriką ir parėmęs klubą, atgaivina viltį. 

Komandą lipdant iš naujo teks priimti iššūkių: trenerę moterį ir už smurtą kalėjusį vartininką. Artėjant principinei kovai su varžovais iš Hedo, įtampa nesveikai auga, kol galų gale Bjornstadą supurto gaisras ir žūtis. 

Naujame romane, kuris gali būti skaitomas ir kaip „Lokių miesto“ tęsinys, ir kaip atskira knyga, F. Backmanas kaip visuomet meistriškai narsto žmogiškųjų santykių subtilybes, išaukština tiek kasdienes, tiek ypatingas istorijas, ugdančias bet kokios bendruomenės dvasią. Su širdį draskančiu atvirumu, užuojauta ir meile autorius atskleidžia, kaip ištikimybė, draugystė ir gerumas gali padėti įveikti bet kokius sunkumus. 

„Nuostabiu stiliumi parašytos Fredriko Backmano knygos apdovanoja skaitytoją nepaprastai giliomis įžvalgomis apie išties svarbius dalykus: gėrio ir blogio, baimės ir drąsos, meilės ir neapykantos priešpriešą, draugystės svarbą ir ištikimybės ribas. F. Backmanas jau dabar yra vienas geriausių romanistų pasaulyje; ir vis dar tobulėja.“ – Washington Times 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 17)
TOP komentarai
 1. 100%
  Labai stipri knyga, skaitosi lėtai, nes yra apie ką pagalvoti. Skaityti reikia po "Lokių miesto". Mylintiems sportą ir gyvenusiems sporte - tobula knyga
 2. 100%
  Puikus"Lokių miesto" tęsinys.Pasakojimas visiškai įtraukia į miestelio gyvenimą (mes), jautiesi tarsi pats visur dalyvautum, mintys ne kartą verčia sustoti, pagalvoti, "suvirškinti" išsakytas tiesas.
 3. 100%
  Negalėčiau sakyti, kad tokia pat stipri kaip Lokių miestas, tačiau tai puikus Lokių miesto tęsinys, Labai yra apie ką pagalvoti, o pasakojimas įtraukia nuo pirmo puslapio ir nepaeidžia iki pat pabaigos. Super!
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...