Mes prieš jus. E.knyga

ISBN kodas: 9786090143872, EAN kodas: 9786090143889

Vi mot er

Fredrik Backman

Vertinimas nėra galimas:
99% of 100
(įvertinimai 19)

SKU: 000000000011002409, Knygos formatas: Elektroninė knyga, EAN kodas: 9786090143889, ISBN kodas: 9786090143872, Puslapių skaičius: 424, Kalba, iš kurios versta: Švedų, Originalo kalba: Švedų, Leidimo metai: 2021-01-29, Formatas: 21,3x14,3x3,6, Leidykla: Alma littera , Vertėjas: Virginija Jurgaitytė

12,29 €

Elektroninė knyga

Įsigytą el. knygą rasite skiltyje „Mano paskyra“ arba savo el. pašto dėžutėje. Elektroninę knygą ePUB formatu galėsite skaityti formatą palaikančiose el. knygų skaityklėse arba, naudodami specialią skaitymui skirtą programėlę, savo telefone ar kompiuteryje.

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Fredriko Backmano (g. 1981 m.) debiutinis romanas „Gyveno kartą Uvė“ tapo tikra sensacija ne tik gimtojoje Švedijoje, bet ir daugybėje šalių. Dabar rašytojo bibliografijoje – jau devyni romanai, išversti į daugiau nei 25-ias kalbas. Lietuviškai išleista „Gyveno kartą Uvė“, „Močiutė siunčia linkėjimų ir atsiprašo“, „Čia buvo Brita Marija“, „Lokių miestas“. 


Miškų apsuptas Lokių miestas, Bjornstadas, tapęs namais nedidelei, sunkiai dirbti įpratusių žmonių bendruomenei, kuri nesitiki, kad gyvenimas turi būti paprastas ar teisingas. Tačiau miestelis visuomet didžiavosi savo ledo ritulio komanda. Tad jos išnykimo grėsmė vietiniams – smūgis žemiau juostos. Druska ant žaizdos tampa geriausių komandos žaidėjų persikėlimas į kaimyninio miesto Hedo ledo ritulio komandą. Tai vėl įvaro pleištą Lokių mieste: tarp bendraklasių, tarp kolegų, tarp draugų ir kaimynų. Atsiradęs gelbėtojas, perkantis Bjornstado fabriką ir parėmęs klubą, atgaivina viltį. 

Komandą lipdant iš naujo teks priimti iššūkių: trenerę moterį ir už smurtą kalėjusį vartininką. Artėjant principinei kovai su varžovais iš Hedo, įtampa nesveikai auga, kol galų gale Bjornstadą supurto gaisras ir žūtis. 

Naujame romane, kuris gali būti skaitomas ir kaip „Lokių miesto“ tęsinys, ir kaip atskira knyga, F. Backmanas kaip visuomet meistriškai narsto žmogiškųjų santykių subtilybes, išaukština tiek kasdienes, tiek ypatingas istorijas, ugdančias bet kokios bendruomenės dvasią. Su širdį draskančiu atvirumu, užuojauta ir meile autorius atskleidžia, kaip ištikimybė, draugystė ir gerumas gali padėti įveikti bet kokius sunkumus. 

„Nuostabiu stiliumi parašytos Fredriko Backmano knygos apdovanoja skaitytoją nepaprastai giliomis įžvalgomis apie išties svarbius dalykus: gėrio ir blogio, baimės ir drąsos, meilės ir neapykantos priešpriešą, draugystės svarbą ir ištikimybės ribas. F. Backmanas jau dabar yra vienas geriausių romanistų pasaulyje; ir vis dar tobulėja.“ – Washington Times 

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Dar viena stipri F. Backman'o knyga. Patinka man tai, apie ką šis autorius kalba ir tai, kaip jis tą daro. Jo knygos gyvenimiškos, supurtančios sielą, jautrios bei teikiančios viltį.
  Autorius puikiai atskleidė "laukinę" žmogaus prigimtį.
  "Mes nepažįstame žmonių, kol nepamatome jų didžiausių baimių."
  Išsigandęs žmogus gali prikrėsti tokių dalykų, dėl kurių vėliau tenka smarkiai gailėtis..
  Puiki istorija, kuri parodo tai, kaip draugystė, susitelkimas siekiant bendro tikslo gali išgelbėti visą miestelį.
  Labai rekomenduoju atrasti šį autorių ir perskaityti bent vieną jo knygą. Istorijos, kurios nepaliks abejingų
 2. 100%
  "Lokių miesto" pratęsimas. "Susivalgė" kaip ir pirmoji dalis.
 3. 100%
  Labai stipri knyga, skaitosi lėtai, nes yra apie ką pagalvoti. Skaityti reikia po "Lokių miesto". Mylintiems sportą ir gyvenusiems sporte - tobula knyga
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...