20%
20%

Metai Venecijoje

A Year at Hotel Gondola

Nicky Pellegrino

Vertinimas nėra galimas:
75% of 100
(įvertinimai 4)

SKU: 000000000002181028, EAN kodas: 9786094442919, ISBN kodas: 9786094442919, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 320, Leidimo metai: 2019-05-29, Formatas: 21,6x14,4x2,3, Knygyne: 17.49, Leidykla: SOFOKLIS, UAB , Vertėjas: Dalia Žukauskienė

Ypatinga kaina 13,99 € Knygyne 17,49 €

Sutaupote 3,50 € (20%)

Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Ketės Blek gyvenimas niekada nebuvo ramus. Jos kasdienybė – sukrauti lagaminai ir kelionės po įvairias pasaulio šalis, neatrastos vietos ir skoniai filmuojant laidą „Toliau su Blek“. Tačiau, sulaukusi vidutinio amžiaus, moteris susimąsto, kad taip niekada ir nesugebėjo užmegzti rimtų santykių. 
Vis dėlto likimas pateikia staigmeną – svečiuodamasi Venecijoje ji susipažįsta su Masimu – viešbučio „Gondola“ savininku. Išsiskyręs vyras nenusiteikęs vienos nakties nuotykiams, todėl pasiūlo Ketei praleisti metus drauge ir pažiūrėti, kur visa tai nuves. Paprastai įsipareigoti vengianti ir ilgai vienoje vietoje neužsibūnanti moteris priima iššūkį ir leidžiasi į dar niekada nepatirtą kelionę – santykius. 
Bet apsigyvenus kartu Masimo valdomame viešbutyje, sunkumų iškyla daugiau, nei Ketė tikėjosi. Čia dirbantys jo giminaičiai nusiteikę priešiškai, o netikėtai atvykusi buvusi žmona vis dar elgiasi kaip šeimininkė ir nesėkmingai bando susidraugauti. Negana to, mylimasis vis daugiau laiko praleidžia priiminėdamas svečius, ir Ketė pamažu ima tolti tyrinėdama Veneciją su naujai sutiktais žmonėmis... Tad vis dažniau kyla klausimas – ar šie santykiai gali trukti ilgiau nei metus? 
Nicky Pellegrino (g. 1964) – anglės ir italo šeimoje gimusi rašytoja, gyvenanti Naujojoje Zelandijoje. „Metai Venecijoje“ – ketvirtoji autorės knyga, išversta į lietuvių kalbą. Anksčiau išleistos ir skaitytojų pamėgtos: „Itališkos vedybos“ („Sofoklis“, 2017), „Po Italijos padange“ („Sofoklis“, 2017), „Sicilietiška istorija“ („Sofoklis“, 2017). 
„Romanas, padėsiantis dar kartą patirti gyvenimo džiaugsmą!“ – Jojo Moyes

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Toks įspūdis, kad pagrindinis veikėjas šioje knygoje yra miestas. Ir tas miestas - Venecija, o skaitant knygą, ji tarsi alsuoja kiekviename puslapyje per veikėjus, jų gyvenimus, santykius ir išgyvenimus, jausmus, keičiasi miestas, palytėtas istorijos, keičiasi ir veikėjai, jų įsitikinimai ir nuostatos, paliesti meilės.
  Įdomu skaityti, įdomi kompozicija, personažai ir neįkainojama Venecija, o knyga tik padeda dar kartą sugrįžti į šį miestą ir suvokti, kad buvai šiame mieste ir kiek daug dar liko nepamatyta, nepajausta, nepatirta.
 2. 80%
  Mano akiai gan nuobodoka, paprasta, lengvai perskaitoma
 3. 60%
  Trūko vientisumo. Bet visumoje knyga nebloga. Skaitėsi lengvai, pajaučiau dalelę Venecijos.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...