Metas pasigailėti

ISBN kodas: 9786094900686, EAN kodas: 9786094900686

A Time For Mercy

John Grisham

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002188741, ISBN kodas: 9786094900686, EAN kodas: 9786094900686, Puslapių skaičius: 592, Viršelio tipas: Kietas, Spalvingumas: Nespalvotas, Originalo kalba: Anglų, Leidimo metai: 2022-01-25, Formatas: 22x15x4,9, Leidykla: Jotema UAB , Vertėjas: Renata Petrylaitė

Ypatinga kaina
18,64 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Džeikas Brigansas vėl su mumis! Labai populiarių mūsų laikų romanų „Metas žudyti“ ir „Jovarų Takas“ herojus grįžta naujoje teisinėje dramoje, kuri, pasak The New York Times, prikausto užburiančia įtampa.

Klantonas, Misisipė, 1990-ieji. Džeikas Brigansas įtraukiamas į labai kontroversišką bylą. Teismas paskiria jį Driu Gemblo, baugštaus šešiolikmečio, apkaltinto vietinio šerifo pareigūno nužudymu, gynėju. Dauguma miestiečių trokšta greito teismo ir mirties bausmės, bet Brigansas atkapsto tai, kas slypi giliau, nei matoma iš pirmo žvilgsnio. Aršiai atsidavęs tikslui išgelbėti Driu nuo dujų kameros Džeikas pastato į pavojų savo karjerą, finansinį stabilumą ir šeimos saugumą. 

Šiame bene asmeniškiausiame ir meistriškiausiame teisiniame trileryje per visą legendinę Johno Grishamo karjerą dar artimiau susipažįstame su ikonišku JAV Pietų miesteliu Klantonu ir ryškiais personažais, kuriuos tiek daug skaitytojų pamena su meile ir susižavėjimu. Šis seniai lauktas ir laikui nepavaldus romanas, pilnas sąmojo, dramatizmo ir širdingumo, teikia didžiulį skaitymo malonumą.

Kupina teisinių sąmokslų, mažo miestelio intrigų ir stulbinančių siužeto posūkių, kuriais išsiskiria visa teisinių trilerių meistro Johno Grishamo kūryba, „Metas pasigailėti“ yra galingiausia jo parašyta teisinė drama.

Yra metas žudyti ir metas teisingumui. Dabar atėjo „Metas pasigailėti“.

Grishamas grįžo prie to, kas jo širdžiai artimiausia. Romanas įtraukia. Stebina perteikta teismo proceso įtampa, žadą atima smulkiausios detalės.
* The New York Times

Vadovėlinis Grishamas, ir tai komplimentas. Sparčiai besivystančio veiksmo teisinė drama su tiksliai atseikėtu įtampos, konfliktų, netikėtų siužeto posūkių ir teismo proceso teatrališkumo kiekiu.
* St. Louis Post-Dispatch

Neįmanoma padėti į šoną. Sudėtingas ir stebinantis.
* Booklist

Geriausias trilerių rašytojas tarp gyvųjų.
* Ken Follet

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Buvo įdomu dar kartą stebėti Džeko pastangas išgelbėti teisiamąjį. Puiki istorija, kaip ir kitos autoriaus knygos.
 2. 100%
  Puiki knyga! Kaip visuomet prikausto nuo pirmo iki paskutinio puslapio.
 3. 80%
  Iš pradžių labai įtraukė ir buvo labai įdomu, vėliau pasidarė kiek per saldžiai amerikoniška, bet apskritai patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...