40%
40%

Meteoritas

ISBN kodas: 9789955134633, EAN kodas: 9789955134633

Deception Point

Dan Brown

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 23)

ISBN kodas: 9789955134633, EAN kodas: 9789955134633, SKU: 000000000002157699, Spalvingumas: Nespalvotas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2014-07-01, Originalo kalba: Anglų, Puslapių skaičius: 512, Formatas: 18,7x12,4x3,1, Knygyne: 8.85, Vertėjas: Ugnius Keturakis, Leidykla: Jotema UAB

Ypatinga kaina
5,31 €
Knygyne Kauno Centrinis knygynas. Kaina tikrinta 2021-07-15
8,85 €

Sutaupote 3,54 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Stulbinantis mokslo atradimas
Kvapą gniaužianti apgaulė
Trileris, kokio jums dar neteko skaityti...

Kol naujasis NASA palydovas Arkties ledynuose aptiko giliai įšalusį neįtikėtiną radinį, sėkmės paskatinta agentūra suskubotelkti mokslininkus, kurie patvirtintų stulbinantį atradimą – neabejotinus nežemiškos gyvybės egzistavimo įrodymus.

Norėdamas patikrinti Baltuosius rūmus pasiekusią informaciją apie paslaptingąjį radinį JAV prezidentas skubiai išsiuntė saugumo tarnybos analitikę Reičelę Sikston į Milno ledyną. Stebint susijaudinusiems NASA mokslininkams, nepriklausomiems specialistams, saugumo darbuotojai ir populiariam televizijos žurnalistui Maiklui Tolandui, iš ledo gelmių pagaliau buvo iškeltas didžiulis meteoritas, kuris netrukus atskleidė visiškai kitokią paslaptį, negu tikėjosi tūkstančius kilometrų iki atšiauriosios Arkties atkeliavę mokslo žmonės.

Šiame įtampos kupiname ir nepaprastai intrigujančiame romane skaitytojas nukeliamas į Nacionalinės saugumo tarnybos užkulisius, Arkties ledynus ir Baltųjų rūmų kabinetus.


Atsiliepimai

Denas Braunas šioje savo knygoje puikiai kuria įtampą, pateikdamas nešvarius aeronautikos industrijos, kariuomenės ir valstybės šulų žaidimus. Jo atliktas pjūvis atskleidžia kvapą gniaužiantį vaizdą, o visi veikėjų naudojami technologijos stebuklai esti tikri.
* The New York Daily News

Romanas, kurį įmanoma praryti vienu prisėdimu. Braunas savo knygoje "Meteoritas" dar kartą įrodo esąs tikras meistras, puikiai sugebantis kurti charakterius ir nevedžioti skaitytojo už nosies. Tačiau būkite budrūs: daugelis "Meteorito" veikėjų iš tiesų visiškai ne tokie, kokie atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tiesą sakant, viskas čia ne taip, kaip atrodo iš pradžių. Neabejotina tik tai, jog Braunas tapo vienu geriausių trilerių kūrėjų. Kitos jo knygos tikrai bus laukiamos su tokiu pat nekantrumu kaip ir ankstesniosios.
* The Book Report

Puikus trileris. Šakotas, tačiau tikroviškas gyvų charakterių siužetas. Žaižaruojanti veiksmo ir intrigos pynė. Sodrus tikrų mokslininkų ir karinių detalių pasakojimas.
* Publishers Weekly

Net ir užkietėję detektyvų skaitytojai nenuspės visų Brauno trilerio vingių ir nuotykių. "Meteoritą" verta skaityti vien dėl jų ir kruopščiai pateikiamų tikrų duomenų.
* Vince Flynn, rašytojas

D. Braunas visados siekia užgriebti kažką nauja ir nežinoma. Jo "Angelai ir demonai" vingiavo dviem istorijos – renesanso ir dabartinių laikų – plotmėmis, apimdami astronomiją ir architektūrą. Rašytojas dabar su tokia pat atida ir smalsumu imasi NASA. Braunas geba pateikti mums aibę tikrų duomenų ir kartu neperkrauti savo pasakojimo nereikalingomis detalėmis.
* Booknews, The Poisoned Pen

Įdomi knyga apie politikos vilkduobes, meilę ir žūtbūtinę kovą.
* Wisconsin State Journal

Pavyzdys, kaip reikia palaikyti įtampą. Neatremiamas skaitinys.
* The Washington Post

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 23)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi, įtraukianti, lengvai skaitoma.
 2. 100%
  Įdomi knyga, sunku nuspėti kas bus toliau
 3. 100%
  Įdomi, įtraukianti knyga. Patiko.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...