„Metų iššūkio 2022“ taisyklės

„Metų iššūkio 2022“ taisyklės

„Knygų klubas“ kviečia visus savo narius dalyvauti „Metų iššūkyje“! Svetainės naudotojai, nusistatę ir pasiekę savo šių metų planuojamų perskaityti knygų tikslą, metų pabaigoje galės laimėti net 100 vertingų knygų! 

 1.  Žaidimo organizatorius ir prizų steigėjas UAB Knygų klubas.  
 2.  Akcija vyksta 2022 01 01 – 2022 12 12. 
 3. Akcijos prizai – 100 knygų R. Navikienės, R. Šilenskienės „Keto meniu“.
 4.  Asmuo, norintis laimėti akcijos prizus, turi užsiregistruoti www.knyguklubas.lt internetiniame puslapyje, skiltyje „Metų iššūkis” nusistatyti ir įvesti iki 2022 12 12 ketinamų perskaityti knygų kiekį.
 5.  Laimėtojai bus atrenkami iš tų dalyvių, kurie iki 2022 12 12 www.knyguklubas.lt svetainėje į „Perskaitytų“ knygų lentyną perkels „Metų iššūkyje“ nusistatytą knygų kiekį. Perskaitytas knygas dalyvis privalo būti įvertinęs ir pakomentavęs. Laimėtojai bus renkami atsitiktine tvarka iš visų dalyvių, atitinkančių šiuos kriterijus.
 6. „Metų iššūkio“ dalyviu gali būti tik asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; nepilnamečiai nuo keturiolikos iki aštuoniolikos metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; juridiniai asmenys; visų šiame punkte nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
 7. Registruotis žaidime asmuo gali tik vieną kartą. Laimėti galima tik vieną knygą.
 8. Prizų laimėtojai bus skelbiami metų pabaigoje, 2022 12 19, www.knyguklubas.lt svetainėje, Metų iššūkio skiltyje.
 9. Laimėtojus informuosime asmeniškai elektroniniu paštu arba telefonu.
 10. Laimėtas knygas iki 2022 12 31 išsiųsime www.knyguklubas.lt svetainėje nurodytu dalyvio registracijos adresu.
 11. Atsiimdami prizą laimėtojai kurjeriui turės pateikti galiojantį asmens dokumentą.
 12. Laimėti akcijos prizai į kitus prizus arba į grynuosius pinigus nekeičiami.
 13. Pradėdamas dalyvauti „Metų iššūkyje“ dalyvis patvirtina, kad yra susipažinęs su akcijos taisyklėmis, joms neprieštarauja ir sutinka jų laikytis.
 14. Informuojame, kad šio žaidimo organizavimo tikslu tvarkysime Jūsų asmens duomenis, įskaitant dalyvių paskelbimą viešai interneto svetainėje www.knyguklubas.lt . Prašome, prieš dalyvaudami žaidime, susipažinkite su mūsų Privatumo taisyklėmis čia. Jeigu sutinkate su jų nuostatomis, dalyvaukite žaidime. Jeigu nesutinkate, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi Privatumo taisyklėse nurodytomis sąlygomis, negalite dalyvauti šiame žaidime.

        Visi nesusipratimai sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. 

Parengė:

UAB KNYGŲ KLUBAS

2022-01-01