ŽEMA KAINA

Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada

ISBN kodas: 9786098254433, EAN kodas: 9786098254433

Nika Nabokova

Vertinimas nėra galimas:
60% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786098254433, EAN kodas: 9786098254433, SKU: 000000000002184946, Puslapių skaičius: 256, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2020-09-11, Kalba, iš kurios versta: Rusų, Originalo kalba: Rusų, Formatas: 20x14x1,7, Knygyne: 7.99, Leidykla: Liūtai ne avys

Ypatinga kaina
4,79 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Merginos, pakalbėkime atvirai. Ar dažnai jūs, įbridusios į santykius, savęs paklausiate: už ką man taip?! Klausimas „už ką man taip?!“ kiekvienai moteriai kyla dėl skirtingų priežasčių. Viena kankinasi su šaltu tarsi ledkalnis partneriu. Kita, nors ir apsupta vyro rūpesčio ir meilės, o po sunkios darbo dienos lepinama pėdų masažu ir ramunėlių arbata, vis tiek ieško meilužio, kuris į ją nusišluostytų kojas ir elgtųsi kaip su šiukšle. Kuo šiurkščiau, tuo geriau! Trečia pati nesugeba paaiškinti, ko trokšta. Svajoja apie jaukumą, tačiau bijo nuobodulio, trokšta gyvenimo kaip filme, tačiau baiminasi jo scenarijaus. Vėjavaikė, turinti šimtą veidų ir tūkstantį vaidmenų. Tačiau nė vienas scenarijus nesuteikia asmeninės laimės. Tad ji paskubomis susikrauna lagaminą ir prisiekusi sau daugiau niekada nebristi į tokius santykius, skuodžia kuo toliau nuo dar vienos tikrosios gyveno meilės. Ir vėl užlipa ant to paties grėblio. Viskas iš pradžių – kodėl?
Nika Nabokova įsitikinusi, kad problema daug gilesnė, nei atrodo. Savo knygoje „Mieloji, ar su tuo esi? Kai norėjosi laimės, o išėjo kaip visada“ ji pasakoja tikras istorijas ir, rausdamasi iki esmės, atsako į moterims ramybės neduodančius klausimus.
Knygoje nerasite sudėtingų analitinės psichologijos terminų, Jungo archetipų apraiškų ir prasmių analizės bei panašaus pobūdžio išminties demonstravimo. Knyga – lyg širdingas pokalbis su drauge, kai sėdėdamos virtuvėje gurkšnojate mėgstamiausią gėrimą ir narstote problemą po kaulelį. 
Nikos istorijose skaitytojos atpažins save ir sulauks atsakymo. Juk tam ir reikalinga geriausia draugė – kad viską paaiškintų, nuramintų ir stumtelėtų: esą, ženk pirmyn, mano mieloji, ir daugiau nenusidėk.
***
Nika Nabokova
Publicistė, psichologė, psichologinės pagalbos tarnybos „Mozgapravnia“ („Мозгоправня“) ir programėlės mindSpa kūrėja. Keturių bestselerių autorė. Jos tinklaraštį skaito daugiau nei milijonas žmonių, išleista daugiau nei 400 tūkstančių jos knygų egzempliorių. Nika mėgstama dėl talento keisti žmonių mąstymą.
***
Merginos, atminkit: jaunas, gražus, protingas, turtingas ir dosnus – tai penki skirtingi vyrai.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 60%
    Man nepatiko. Man labiau priminė žurnalo skaitalus.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...