40%
40%

Milijonas metų per vieną dieną

ISBN kodas: 9786090125144, EAN kodas: 9786090125144

A Million Years in a Day

Greg Jenner

Vertinimas nėra galimas:
90% of 100
(įvertinimai 2)

ISBN kodas: 9786090125144, EAN kodas: 9786090125144, SKU: 000000000001110431, Puslapių skaičius: 352, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2016-09-30, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Originalo kalba: Anglų, Formatas: 21,3x14,3x2,9, Knygyne: 16.49, Vertėjas: Kristina Gudelytė-Lasman, Leidykla: Alma littera

Ypatinga kaina
9,89 €
Knygyne
16,49 €

Sutaupote 6,60 € (40%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Milijonas metų per vieną dieną – Jūsų gyvenimo istorija – milijoną metų trunkantis vyksmas.

Kaip atrodė pirmasis laikrodis?

Kas išrado lovą?

Kada ir kaip pradėjome valytis dantis?

Kas atsirado pirmiau: klozetas ar tualetinis popierius?

Kur ieškoti vyno ir alaus ištakų?

 

 Kasdien, nuo tos akimirkos, kai ryte mus pažadina žadintuvas, iki tol, kol vėlų vakarą galvą priglaudžiame prie pagalvės, atliekame kelių tūkstančių metų senumo ritualus.

Knygoje šmaikščiai ir nuotaikingai tyrinėjama žmonijos istorija, atskleidžiami kasdienių ir, atrodo, savaime suprantamų veiksmų ištakos ir raida. Knaisiodamasis po senovės Romos šiukšlynus, egiptiečių kapvietes ar Viktorijos laikų nutekamuosius vamzdžius autorius Gregas Jenneris mums pateikia intriguojančių ir netikėtų faktų bei įdomybių iš mūsų praeities.

 

 Gregas Jenneris – CBBC kurtos, gausybę apdovanojimų pelniusios komedijos „Baisiosios istorijos“ (Horrible Histories) serijų konsultantas istorijos klausimais. Jis yra atsakingas ne tik už pateikiamą medžiagą, bet ir visą virtinę komedijos siužetų, aprėpiančių ištisą žmonijos istoriją, taip pat už istorinių faktų pagrįstumą. Gregas studijavo Jorko universitete, o pastaruosius dešimt metų kūrė televizijos istorinius dokumentinius bei vaidybinius filmus.

Knygoje „Milijonas metų per vieną dieną“ Gregas Jenneris pasakoja apie mums visiems kasdien aktualius dalykus, aprėpiančius milijoną žmonijos metų ir atkeliavusius iš pačių įvairiausių pasaulio vietovių.

 

 „Grego Jennerio įžvalgos padeda nepasiklysti painiuose istorijos keliuose ir klystkeliuose, kuriuos įveikę galime geriau suvokti, kas esame ir ką iš tiesų reiškia mūsų kasdieniai veiksmai; čia pateikiami atsakymai į daugybę klausimų, kuriuos jums patiems vargu ar būtų šovę į galvą iškelti.“

ALAS MURRAY’US, garsus anglų komikas, TV žvaigždė

 

„Atrodo, tarytum vaikščiotum po nuostabiausią eksponatų turtingą muziejų. Kiekvienas knygos skyrius – vis nauja puikių sumanymų ir išsamios informacijos gausi salė.“

ROBINAS INCE’AS, aktorius, rašytojas

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 2)
TOP komentarai
  1. 100%
    Mūsų kasdieniniai rutininiai "darbai" per laiko prizmę. Lengva knyga skaityti, kažką sužinoti, kartais ir nusišypsoti verčianti.
  2. 80%
    Puiki knyga, sužinojau daugybę įdomių dalykų ir faktų
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...