Apie akcijas ir ypatingus pasiūlymus sužinokite pirmi!
 

Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus

Konsten att lasa tankar

Henrik Fexeus

Iš Švedų k. vertė Agnietė Merkliopaitė,

272 p., minkštas virš.,

nespalv.,

iliustr.,

21,2x14,4x1,5 cm,

Alma littera, 2011,

ISBN 9786090100585,

Prekės kodas 9786090100585.

Klubo kaina:
7,36
Knygyne:
8,36
Sutaupote:
1,00  (12% )

Nemokamas pristatymas Lietuvoje
perkant už 21,00 €

Knygų klubo nariams

  Į lentyną

Apie knygą

 

Švedų autoriaus Henrik Fexeus knyga „Minčių skaitymo menas" – tai puikus vadovas, padėsiantis jums išmokti pažinti kitus žmones . Psichologinės įtaigos, nežodinio bendravimo ir kūno kalbos įgūdžiai be galo svarbūs tokiam pažinimo procesui. Jų įgiję galėsite ne tik atskleisti, ką žmogus jaučia ar galvoja, bet netgi pakreipti jo mintis ir nuomonę pageidaujama linkme.

Henrik Fexeus požiūris į minčių skaitymą naujas ir praktiškas. Jis jums be galo pravers kasdienybėje: ieškant darbo, einant į pirmąjį pasimatymą ar pristatant naują idėją viršininkui - visada, kuomet norėsite pasirodyti įspūdingai ar padaryti įtaką.

Dažnai laikysena, balso tonas, tempas, žvilgsniai ir rankų judesiai pasako apie žmogaus jausmus daug daugiau nei žodžiai. Kurie, beje, ne visada būna teisingi. Knygos „Minčių skaitymo menas“ autorius mus moko, kaip išsiaiškinti šiuos slaptus pranešimus.

Ar žinote, kad:

Tam, kuris meluoja, būdingi nesąmoningi rankų judesiai, bet nebūtinai klajojantis žvilgsnis.

Padidėję pašnekovo vyzdžiai gali būti susidomėjimo ženklas.

Norint nuslėpti tikrus jausmus, įprasta apsimesti nustebusiam.

Kartais flirtuojame patys to nežinodami.

Švytuoklė gali atskleisti mūsų mintis.

Filosofas Renė Dekartas klydo. Siaubingai.

 

 

Apie Henrik Fexeus

 

Henrik Fexeus gimė 1971 m. ir buvo gana sunkus bei išskirtinis vaikas. Dar besimokydamas pradinėje mokykloje ėmė domėtis magija. Paauglystėje Henrik įsivaizdavo, jog magija, tai kažkas panašaus į pasąmonės įtaką, bandymą valdyti kitų žmonių tikėjimą ir veiksmus.

Henrik Fexeus studijavo bendravimo būdus ir psichinius įgūdžius, tokius kaip NLP (neurolingvistinis programavimas), hipnozė, vaidyba, magija ir psichologija, analizavo žiniasklaidos ir reklamos įtaką.

Šiandien Henrik Fexeus yra vienas populiariausių savo srities dėstytojų ir daugelio knygų autorius. Kaip „psichologijos iliuzionistas“ ir „minčių skaitytojas“ jis turi didelę auditoriją gerbėjų ir klausytojų.

Komentaras