20%
20%

Miręs šeimoje (10 dalis)

ISBN kodas: 9786094034381, EAN kodas: 9786094034381

Dead in the family

Charlaine Harris

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 19)
Nominuota!

ISBN kodas: 9786094034381, EAN kodas: 9786094034381, SKU: 000000000002148497, Knygos formatas: Popierinė knyga, Puslapių skaičius: 416, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Aplankas, Leidimo metai: 2012-12-01, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Formatas: 24,1x15x3,7, Knygyne: 11.49, Vertėjas: Rūta Steponavičiūtė, Leidykla: Obuolys

Ypatinga kaina
9,19 €
Knygyne
11,49 €

Sutaupote 2,30 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

– Ar meilės buvo pakankamai? – paklausė Erikas lėtu ir svajingu balsu.
Užsiropščiau jam ant kelių ir apsivijau rankomis kaklą trumpai švelnių glamonių interliudijai. Dabar, kai vėl sugebėjau mėgautis seksu, kaskart pasimylėjusi su Eriku jaučiausi suglebusi kaip šlapias skuduras, tačiau šios akimirkos buvo mėgstamiausia dalis, nors tai pripažindama jaučiausi lyg kalbėčiau kokiam nors moterų žurnalui.

Jeigu kam atrodo, kad santykiai šeimoje yra sudėtingi, turėtų susipažinti su Sukės Stekhaus iš Bon Tono kasdienybe. Mintis skaityti mokančiai merginai tenka spręsti viso būrio šeimynykščių – tarp jų pusbrolio fėjos ir brolio panterlakio  – problemas. Lyg to būtų maža, neįspėjęs pasirodo neoficialaus vyro ir mylimojo vampyro Eriko kūrėjas Apijus Livijus Okela su „broliu“ Aleksejumi Romanovu, dingusiu paskutinės Romanovų dinastijos palikuonimi... Pirmąją meilę, vampyrą Bilą, gyjantį po fėjos įkandimų sidabro dantimis, gali išgelbėti tik kito to paties kūrėjo vampyro kraujas. Sukei širdis neleidžia palikti jo nelaimėje, kaip ir atsisakyti padėti Šrivporto vilkolakių gaujai. Ar dėl minkštos širdies nereiks nukentėti pačiai Sukei?

Kai japonai išrado sintetinį kraują, vampyrai išlindo iš savo slėptuvių ir žmonijai teko išmokti sugyventi su kita rūšimi. Sukė Stekhaus, Bon Tono miestelio baro „Pas Merlotę“ padavėja, suintriguota: nors žmonių mintys jai kaip ant delno, ką mąsto vampyrai, perskaityti ji negali. Pirmasis vaikinas, vampyras Bilas, atskleidžia Sukei kitą pasaulį: pasirodo, egzistuoja ne tik vampyrai, bet ir vilkolakiai, fėjos, goblinai ir kitokie padarai, kol kas besidangstantys žmogiškais pavidalais. Pasklidus žiniai apie telepatines Sukės galias, ji tampa neįkainojama teisėsaugai. Įgijusi metamorfų pasitikėjimą, mergina pamažu klimpsta į daugumai žmonių nežinomą gyvenimą. Plečiasi pažįstamų antgamų ratas. Mergina vis labiau traukia pavidalą keičiančių vyrų dėmesį, vis dažniau ji kviečiama tarpininkauti painiuose antgamtinių būtybių santykiuose, o jos galios dėl antgamų kraujo vis labiau auga.

Bestselerių autorė Charlaine Harris (1951 m.) gimė Misisipės valstijoje, baigė Rodo koledžą Memfyje, Tenesio valstijoje. Už detektyvų seriją Tikros žmogžudystės, kurios veiksmas vyksta Amerikos Pietuose, Ch. Harris 1990 m. buvo nominuota Agatos Christi apdovanojimui kaip geriausio metų romano autorė. 2001 m. pasirodžiusi pirmoji knyga iš romanų serijos apie vampyrus Miręs iki sutemų iškart pelnė Anthony apdovanojimą. Unikalaus stiliaus, kuriame žaismingai derinami keli stiliai, autorė yra Amerikos fantastų rašytojų organizacijos valdybos narė, Amerikos detektyvų rašytojų lygos narė, buvusi Amerikos fantastikos rašytojų aljanso prezidentė. Ch. Harris gyvena pietų Arkanzase su vyru, trimis vaikais, dviem šunimis, dviem šeškais ir antimi. Laisvalaikį praleidžia skaitydama, „sirgdama“ už sportuojančius vaikus, keliaudama ir žiūrėdama kino filmus.

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 19)
TOP komentarai
 1. 100%
  Įdomi, labai įtraukianti.
 2. 100%
  Daug veiksmo, sąmokslų, spąstų, pavojaus,, tačiau netrūks draugų pagalbos ir meilės .
 3. 100%
  dauf fantastiko, mistinių būtybių
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...