20%
20%

Miriau, kad tapčiau savimi

Anita Moorjani

Vertinimas nėra galimas:
93% of 100
(įvertinimai 3)

SKU: 000000000002149648, EAN kodas: 9786098050615, ISBN kodas: 9786098050615, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Minkštas, Kalba, iš kurios versta: Anglų, Puslapių skaičius: 224, Leidimo metai: 2013-03-01, Formatas: 21,5x14,9x1,9, Knygyne: 9.99, Leidykla: Mijalba UAB , Vertėjas: Lilija Talmantienė

Ypatinga kaina 7,99 € Knygyne 9,99 €

Sutaupote 2,00 € (20%)

Išparduota
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Norėdami gauti pranešimus apie knygą, įveskite savo el.pašto adresą.

Apie prekę

Šioje tikrai įkvepiančioje autobiografijoje Anita Murdžani pasakoja, kaip po kone ketverius metus trukusios kovos su vėžiu jos organizmo, nugalėto po visą kūną išplitusių piktybinių ląstelių, veikla visiškai sutriko... Ji išgyveno nepaprastą artimą mirčiai patirtį ( AMP), kurios metu suprato savo įgimtą vertę ir tikrąją ligos priežastį. Atgavus sąmonę Anitos būklė taip greitai pasitaisė, kad po kelių savaičių ją buvo galima išrašyti iš ligoninės...jos organizme neradus jokių vėžio pėdsakų!
Šioje knygoje Anita pasakoja apie savo vaikystę Honkonge, apie iššūkius siekiant karjeros ir laukiant tikrosios meilės. Taip pat sužinosite, kaip ji galiausiai atsidūrė ligoninėje, kurioje nutiko tai, ko negali paaiškinti jokia medicina.
Augdama tradicinėje indų šeimoje jau nuo jaunystės Anita patyrė labai stiprų kultūrinių ir religinių tradicijų poveikį. Daugybę metų kovojusi dėl teisės atrasti savąjį kelią, kartu stengdamasi pateisinti ir kitų lūkesčius, pagaliau dėl savo nepaprastos anapusinės patirties ji suprato, kad pati turi galią save išgydyti ir kad Visatoje slypi tokių stebuklų, kurių net negalėjo įsivaizduoti... 
Knygoje „Miriau, kad tapčiau savimi“ Anita dosniai dalijasi viskuo, ką sužinojo apie ligą, išgijimą, baimę, „buvimą meile: ir tikrąją kiekvieno žmogaus didybę!

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 3)
TOP komentarai
 1. 100%
  Puiki knyga apie tai, kaip moteris nugalėjo vėžį. Knyga labai įdomiai skaitėsi. Manau, kad šioje knygoje surašyti patarimai galėtų padėti išgyti nuo daugelio ligų. Kai kurie emociniai išgyvenimai man pažįstami. Sužavėjo, kaip autorė labai nuoširdžiai ir šiltai pateikia savo nepaprastą istoriją.
 2. 100%
  Knyga patiko, lengvai skaitoma ir įdomi. Paskaičius tokių istorijų kaip ši, pradedi tikėti, kad mirtimi nesibaigia gyvenimas ir kad mes visi esame kažkas daugiau, nei tik fizinės būtybės. Youtube dar paklausiau jos pokalbių apie šią jos patirtį, pasirodė, kad ji kalba tikrai nuoširdžiai ir nesumeluotai
 3. 80%
  Įdomi patirtis, tik skaitant buvo nelengva perprasti tą patirtį. Knygos tekstas nesudėtingas ir lyg viskas aišku, tačiau tuo pačiu atrodo ir be galo sudėtinga. Kodėl susergama buvo lengviau suvokt, nei kodėl pasveikstama.
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...