ŽEMA KAINA

Mirties laikas arba 8 minutės

ISBN kodas: 9786098248074, EAN kodas: 9786098248074

Elė Soul

Vertinimas nėra galimas:
85% of 100
(įvertinimai 4)

ISBN kodas: 9786098248074, EAN kodas: 9786098248074, SKU: 000000000002185461, Puslapių skaičius: 284, Spalvingumas: Dvispalvis, Viršelio tipas: Minkštas, Leidimo metai: 2020-10-22, Originalo kalba: Lietuvių, Formatas: 21x14,5x2,4, Leidykla: MB Elesoul

Ypatinga kaina
11,19 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − susiduria su drastišku mirusiųjų kišimusi į gyvųjų pasaulį. Ji padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Ją tenka iki galo atskleisti, norint kenčiančią Donatą išvaduoti nuo traukiančių pragaro pančių.

Pati aiškiaregė išgyvena nežemišką aistrą sielos draugui, kuris yra anapus. Du žmones jungiantis ryšys yra ypač stiprus, padedantis išvengti moters žūties. Aiškiaregė įsisuka ir į žemiškų jausmų sūkurius, jaučia trauką nuo pirmos akimirkos ją sužavėjusiam vyrui. Kaip susiklostys besimezganti žemiška pažintis ir kur nuneš sunkiai suvaldomi aistrų vėjai bei kokį pasirinkimą priims aiškiaregė, išgyvendama dvilypius jausmus?

Tai trečioji autorės, kuri yra informacinių technologijų specialistė, besidominti visokio pobūdžio informacijos įtaka žmogaus gyvenimui ir būčiai, jo jausmams ir emocijoms bei pasirinkimams, knyga. Elė Soul − ir mistinio pasaulio žinovė, savo darbuose analizuojanti žmonių sąsajas su įvairiomis antgamtinėmis jėgomis bei būties formomis, gerbėjų vadinama sielų gydove. 

Egzistenciniai gyvenimo ir mirties, meilės ir griežtų sociumo taisyklių bei žmones vieną su kitu jungiančių ryšių klausimai skatina skaitytoją atkreipti dėmesį į savo pasirinkimus bei vertybes, nusimesti įvaizdžio kaukes ir pabūti akistatoje su savimi. 

Kaip mirusieji veikia gyvuosius? Ar jie ilgisi ir padeda likusiems žemėje, o gal trukdo, jausdami  pavydą ir kančią dėl to, kad yra atskirti? Kokia šios knygos siunčiama žinutė? Kas tos 8-ios minutės ir kaip jos susijusios su gyvenimu ir mirtimi? Šiuos ir kitus atsakymus, be abejo, pateiks naujoji Elė Soul knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“.
 
Knygos pavadinimas intriguoja ir skatina ją paimti į rankas. Norisi sužinoti, ką autorė turi galvoje minėdama mirties laiką – ar tai virsmo laikas, perėjimas tarp gyvenimo ir mirties, ar kokia kita šiuos skirtingus pasaulius skirianti riba. Gal tai paskutinės galimybės sugrįžti į gyvenimą laikas, patiriant akistatą su mirtimi? Kas tos aštuonios minutės ir kodėl jos siejamos su mirtimi?
 
Ši knyga − tai įtraukiantis romanas, kuriame atskleidžiama ypatinga meilės galia, padedanti nutiesti tiltą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Padedanti iš naujo patikėti savimi ir, veikiant su meilės galia, priimti gyvenimą, įsiklausant į tikruosius, įprastai slepiamus savo norus ir svajones. Tai gyvybės eliksyras vienatvę, kančią ar išsiskyrimą su mylimaisiais patiriančioms širdims...

Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimai 4)
TOP komentarai
 1. 100%
  Nebloga knyga
 2. 100%
  Perskaiciau per pora vakaru. Buvo labai idomu
 3. 100%
  Aukšta klasė, va čia tai bent knyga! Sveikinu autorę nušluosčius nosį užsienio bestselerių autoriams. Skaitykite, kas dar neskaitėte, retai mane kas sudomina, bet ši knyga kažkas ypatingo
Visi komentarai
  Daugiau įvertinimų ()
  Jums taip pat gali patikti...