ŽEMA KAINA

Mirtis - tai ne pabaiga

ISBN kodas: 9786094871993, EAN kodas: 9786094871993

Nāve - tās nav beigas

Jurģis Liepnieks, Nils Sakss

Vertinimas nėra galimas:
80% of 100
(įvertinimas 1)

ISBN kodas: 9786094871993, EAN kodas: 9786094871993, SKU: 000000000002188179, Puslapių skaičius: 464, Spalvingumas: Nespalvotas, Viršelio tipas: Kietas, Leidimo metai: 2021-10-29, Kalba, iš kurios versta: Latvių, Originalo kalba: Latvių, Formatas: 21,5x14,5x3,5, Vertėjas: Jurgis Banevičius, Leidykla: BALTO

Ypatinga kaina
15,81 €
Į norų lentyną
Išimti iš norų lentynos

Apie prekę

Mirtis – tai pabaiga, o pabaiga nieko ypač nedomina. Visus domina rytojus, ateitis, gyvenimas. Gyvenimas tęsiasi, ir mirusieji jame nedalyvauja. Viskas paprasta, ir galbūt nereikia išradinėti jokios energijos ir galai žino dar kokios misterijos.

Bet ar tikrai?..

Įtakingos Šapirų šeimos bute Rygoje įvykdoma žmogžudystė – pro atvirą langą profesionalaus snaiperio paleista kulka atima gyvybę jaunai fortepijono mokytojai. Pulkininkas, tyrimui vadovaujantis policijos pareigūnas, neabejoja, kad ieškoti žudiko reikia kur nors netoliese. Tačiau logiškos nusikaltimo versijos viena po kitos veda į aklavietę.

Mažame Anglijos miestelyje kalbos terapeutės kabinete nuo karjerą sugriovusio skandalo slepiasi vaikų psichiatrė Sara Redstoun. Dabar didžiausias jos iššūkis – mokyti mažamečius taisyklingai ištarti „r“. Tačiau naujo paciento, nekalbančio berniuko iš disfunkcinės šeimos, akyse ji vėl išvysta tai, kas beveik sugriovė jos gyvenimą.

Kas sieja kuklios fortepijono mokytojos mirtį su britų logopedės skandalu? Kodėl nekalbantis vaikas vis prisimena tai, ko niekuomet nepatyrė? Ir kas bando tampyti nepalenkiamą pulkininką už nematomų virvučių? Tariamai buitinės žmogžudystės mįslė pamažu auga ir bręsta, į sceną žengia praeities vaiduokliai ir užsienio specialiosios tarnybos, mistiniai sutapimai veda į žmogaus pasąmonės labirintus.

Nilas Saksas ir Jurgis Liepniekas į neatrišamą mazgą pina skirtingas siužeto linijas, piešia itin spalvingą kontroversiško pagrindinio veikėjo paveikslą ir skaitytojui dovanoja tirštą, įtampos kupiną skaitymo malonumą. „Mirtis – tai ne pabaiga“ Latvijoje iškart tapo bestseleriu, pateko į perkamiausių metų knygų dešimtuką, o literatūros kritikai kūrinį įvardijo kaip „solidų, pasaulinio lygio kriminalinį trilerį“.
Skaitytojų įvertinimai
Parašykite savo atsiliepimą
Atsiliepimas:
Pasirinkite įvertinimą
(įvertinimas 1)
TOP komentarai
  1. 80%
    Romane galima pajusti ir buvusios Tarybų Sąjungos dvasią, šį laikotarpį lydėjusį deficitą, tariamą lygybę bei rusiškus keiksmažodžius. O mėgstantiems mistiką tikrai patiks reinkarnacijos, buvusių gyvenimų sindromo ir pomirtinio gyvenimo temos, apie ką ir sufleruoja pavadinimas. Beje, vienoje romano vietoje minima ir Lietuva.
    Su Jo Nesbo palyginti negaliu, nes dar nieko jo neskaičiau, bet mūsų kaimynai latviai puikiai pasirodė. Sklandus rašymo stilius, tikroviški policijos tyrimų metodai ir labai įsimintinas pulkininko personažas.
Visi komentarai
    Daugiau įvertinimų ()
    Jums taip pat gali patikti...